TOPlist

Chalupa Strážný

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Strážný
Adresa: 
Strážný 31, 38443 Strážný
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 730 187 716
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupastrazny.cz
www.ceskehory.cz/apartmanystrazny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  834 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Strážný počasí Strážný

počasí Lyžařský areál Strážný počasí Lyžařský areál Strážný


Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v obci Strážný, kousek od hraničního přechodu Strážný/Philippsreut. Ideální je k nám přijet autem, popřípadě autobusem (autobusová zastávka Strážný se nachízí asi 200 m od chalupy). Vzdálenost do Vimperku je 20km, do Horní Vltavice 9km, na Kvildu 30km. Ideální poloha také pro poznávání německé strany Šumavy.

Vybavení a služby

Chalupa nabízí celkem 18 lůžek ve 3 apartmánech. Každý apartmán se skládá ze dvou ložnic (1x manželská postel, 2x dvojlůžko, 1x rozkládací pohovka) a koupelny se sprchovým koutem nebo WC. Pro všechny hosty je k dispozici společenská místnost s kuchyní. Pokoje, koupelny i společenská místnost byly nově zrekonstruovány v roce 2016. Chalupa je zařízena v útulném horském... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ideální pro sportovní nebo turistické pobyty. Přímo za chalupou se nachází sjezdovka (Skiareál Strážný), další možnosti lyžování jsou v nedalekých střediscích: Mitterdorf, Hochficht, Horní Vltavice, Kubova Huť, Zadov, Kvilda. Poloha chalupy je výborná také pro turistiku a cykloturistiku - obcí Strážný prochází několik turistických stezek a cyklostezek, všechny... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Classic Invest a.s.
Informace poskytnul: Classic Invest
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz