PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Mísečky » Apartmány Rolba

Apartmány Rolba

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Mísečky
Adresa: 
Apartmány Rolba, Horní Mísečky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 448 925
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmany.rolba.cz www.ceskehory.cz/apartmanyrolba
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1035 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky

Wi-Fi

Nabízíme ubytování v luxusně vybavených apartmánech na Horních Mísečkách 1+kk, 2+kk a mezonetové 3+kk až pro 8 osob v srdci Krkonošského nár.parku v blízkosti vleků a sjezdovek. Stání v krytých garážích v ceně. Horní Mísečky patří mezi klidná místa a jsou zejména vhodné pro rodiny s dětmi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Rolba Horní Mísečky se nacházejí v nadmořské výšce 1035m n.m. Jsou vzdálené asi 15km od Jilemnice, z Prahy Černého Mostu jezdí denně přímá pravidelná autobusová linka, která staví přímo u apartmánů. Horní Mísečky jsou propojeny se Špindlerovým Mlýnem lanovkou na Medvědíně (Špindlerův Mlýn je vzdálen něco málo přes 3km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 6 apartmánů od prostorného 1+kk až pro 4 osoby, 2+kk až pro 6 osob a mezonetové 3+kk až pro 8 osob. Všechny apartmány mají vlastní balkon s nádhernými výhledy, vybavenou kuchyň - sporák, myčku, troubu, lednici, nádobí, jídelní stůl, sedací soupravu, TV, internet, soc.zař. V ceně je garážové stání v podzemních garážích, ze kterých vstoupíte přímo do apartmánu,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horní Mísečky jsou vyhledávaným místem lyžařů, běžkařů, ski alpinistů, snowboardistů... Jsou součástí Ski areálu Špindlerův Mlýn-Medvědín-Horní Mísečky, který nabízí zimní sporty i pro nejnáročnější klienty s několika vleky, čtyřsedačkovou lanovkou na Medvědín, s udržovanými běžeckými tratěmi, s černou sjezdovkou, rozšířenou červenou sjezdovkou a denně upravovaným... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ROLBA s.r.o.
Informace poskytnul: Ivan Havlíček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz