Apartmány Rolba

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Rolba Horní Mísečky se nacházejí v nadmořské výšce 1035m n.m. Jsou vzdálené asi 15km od Jilemnice, z Prahy Černého Mostu jezdí denně přímá pravidelná autobusová linka, která staví přímo u apartmánů. Horní Mísečky jsou propojeny se Špindlerovým Mlýnem lanovkou na Medvědíně (Špindlerův Mlýn je vzdálen něco málo přes 3km).
Vybavení a služby
Nabízíme 6 apartmánů od prostorného 1+kk až pro 4 osoby, 2+kk až pro 6 osob a mezonetové 3+kk až pro 8 osob. Všechny apartmány mají vlastní balkon s nádhernými výhledy, vybavenou kuchyň - sporák, myčku, troubu, lednici, nádobí, jídelní stůl, sedací soupravu, TV, internet, soc.zař. V ceně je garážové stání v podzemních garážích, ze kterých vstoupíte přímo do apartmánu, vlastní uzamykatelný sklep na lyže či kola, závěrečný úklid, utěrky, zapůjčení ložního prádla, energie, voda a topení. Apartmány jsou nekuřácké. Vratná kauce činí 2000,- Kč nebo 100,- EUR.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horní Mísečky jsou vyhledávaným místem lyžařů, běžkařů, ski alpinistů, snowboardistů... Jsou součástí Ski areálu Špindlerův Mlýn-Medvědín-Horní Mísečky, který nabízí zimní sporty i pro nejnáročnější klienty s několika vleky, čtyřsedačkovou lanovkou na Medvědín, s udržovanými běžeckými tratěmi, s černou sjezdovkou, rozšířenou červenou sjezdovkou a denně upravovaným snowparkem. Pro začátečníky a rodiny s dětmi je ideální FunPark, soukromá sjezdovka u chaty Rolba – cvičná louka s vlekem, skicross, půjčovna lyží, indidviduální výuka lyžování a snowboardu a vlečné lano pro nejmenší. Jsou zde dobře značené turistické cesty a u apartmánů je zastávka autobusu směr Zlaté návrší, Vrbatova bouda, odkud je možnost podniknout nepřeberné množství výletů po vrcholcích Krkonoš. I cyklisté si přijdou na své, k přepravě kol mohou využít jak cyklobusy, tak lanovky na Medvědín a ve Sv.Petru. V blízkém okolí apartmánů se nachází několik restaurací s českou i mezinárodní kuchyní.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz