České hory » Jizerské hory » Ubytování » Desná » Apartmány pod Mariánskými schody

Apartmány pod Mariánskými schody

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Desná
Adresa: 
Údolní 176, Desná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-722 505 596
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanyvjizerkach.cz www.ceskehory.cz/podmarianskymischody
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 38 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák počasí Tanvaldský Špičák

počasí Desná počasí Desná

Tanvaldský Špičák hlásí 50 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký

Wi-Fi

Není možný

Apartmány jsou určeny všem, kteří hledají zábavu i odpočinek a to vše pod jednou střechou. V současné době disponujeme šesti různě velkými apartmány, společenskou místností (kulečník, air-hockey, šipky a společenské hry) a hernou pro malé děti (velký skákací hrad, motorky, kuchyňka, vláčková dráha)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmánový dům s jedenácti bytovými jednotkami se nachází v obci Desná v Jizerských horách. Okolí nabízí spoustu možnosti vyžití v zimním období, ale i v letních měsících. V nejbližším okolí se nachází několik lyžařských středisek, v letním období ideální stezky pro cykloturistiku mimo automobilový provoz, pěší turistiku i jiného sportovního vyžití.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou určeny všem, kteří hledají zábavu i odpočinek a to vše pod jednou střechou. V současné době disponujeme šesti různě velkými apartmány, společenskou místností (kulečník, air-hockey, šipky a společenské hry) a hernou pro malé děti (velký skákací hrad, motorky, kuchyňka, vláčková dráha).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Apartmánový dům „Mariánské schody Desná“ je bezprostředně vzdálený od Mariánských schodů, které vás dovedou na Mariánskou horu. Apartmánový dům nabízí spoustu možnosti vyžití v zimním období, ale i v letních měsících, Jizerské Hory jsou ideální pro cyklistiku v krásné horské přírodě. Přímo od domu jsou běžkařské trasy a asi 10 minutovou procházkou lesem, jsou vzdálené... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bajerová, Bajer
Informace poskytnul: Monika Bajerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz