Apartmány OTRE

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Frymburk
Adresa: 
Frymburk 12
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 268 584
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-380 735 136
Web adresa:
www.otre.cz
www.ceskehory.cz/otre

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  710 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk počasí Frymburk

Lipno hlásí 50 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Poloha a dosažitelnost
Apartmánový dům OTRE se nachází ve Frymburku na náměstí. Frymburk je malebné městečko přímo na břebu Lipenského jezera. Apartmánový dům se nachází cca 25m od nástupu na cyklostezku! K domu patří oplocené parkoviště a uzamykatelná venkovní kolárna.
Vybavení a služby
Každý apartmán je vybaven kuchyní (mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konvice, nádobí, lednice), koupelnou (sprcha, WC, umyvadlo), obývacím pokojem (TV, sedací souprava, WiFi), 1-2 ložnice. Oplocené parkoviště a uzamykatelná kolárna.
Rekreace a služby v okolí
Frymburk - 300 m Skipark Frymburk, 500 m aquapark s tobogánem, saunou, vodními atrakcemi, bowlingem, solnou jeskyní atd., tenisové kurty, pláž s dětským hřištěm a občerstvením, obchody, restaurace, lékárna, Skipark Frymburk, okružní jízdy parníkem, autobusová zastávka, cyklo-inline stezka, centrální pláž. Lipno nad Vlt. cca 7km - bobová dráha, plavecký bazén se ... více >>
Provozovatel: OTRE spol.sr.o.
Informace poskytnul: Lucie Schödlová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz