PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Přední Výtoň » Apartmány Na Výtoni

Apartmány Na Výtoni

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Přední Výtoň
Adresa: 
Přední Výton 61, Vyšší Brod
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 241 574
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apnavytoni.cz www.ceskehory.cz/apnavytoni
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Sternstein

počasí Přední Výtoň

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány v obci Přední Výtoň na pravém nekomerčním břehu lipenského jezera v nadmořské výšce 750m.n.m. Apartmány jsou moderně a prakticky vybaveny s TV, WIFI a kuchyňským koutem. Obchod 50m, restaurace v blízkém okolí. Top poloha, cyklostezky, turistika, krásná příroda, pláž 300m.

Last Minute

Termín: 14.6.2024 - 28.6.2024
   • 1x 2-lůžkový apartmán  990,- /apartmán/noc
   • 1x 3-lůžkový apartmán  1400,- /apartmán/noc
   • 1x 4-lůžkový apartmán  1700,- /apartmán/noc
   • 1x 6-lůžkový apartmán  2100,- /apartmán/noc
Poznámka: Jaro na pravém břehu Lipenského jezera,cyklostezsky,krásná příroda.Plně vybavené apartmány s KK ,TV,WIFI.Obchod 50m,restaurace,bowling.Min.pobyt 2 noci.
Termín: 29.6.2024 - 6.7.2024
   • 1x 3-lůžkový apartmán  9450,- /apartmán/týden
   • 1x 4-lůžkový apartmán  11900,- /apartmán/týden
Poznámka: ,Poslední volné apartmány v červenci,pravý nekomerční břeh Lipna,plně vybavené apartmány s KK,WIFI,TV.Obchod 50m,restaurace,bowling v místě,písečná pláž 250m.Top poloha v rámci Lipenska.

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází na Lipně v krásné obci Přední Výton na pravém břehu jezera. Celá oblast je protkána cyklostezkami, možnost plavání, slunění, jachtingu, turistiky atd. Blízko do města Vyšší Brod a Český Krumlov, též blízkost rakouských hranic(4km). V zimě lyžování na Kramolíně, Hochfichtu a Sternsteinu (nejlepší výchozí bod v rámci Lipenska).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu se nachází čtyři apartmány různých velikostí, všechny jsou perfektně a moderně vybaveny. wifi v celém objektu zdarma. Každý apartmán má svoji kuchynku, koupelnu a TV. Možnost parkování před objektem. V letních měsících možnost grilování na terase před objektem, malé posezení, možnost opékání špekáčků. Úschovna kol a lyží k dispozici.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti apartmánů je obchod, zastávka autobusu, areál letních sportů, pláže, půjčovna kol, restaurace, bowling atd. Celoroční využití. Vhodné též pro rybáře a milovníky sběru borůvek a hub.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pisinger Zdeněk
Informace poskytnul: Pisinger Zdeněk
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz