PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Jablonec nad Jizerou » Rodinné Apartmány Melmen

Rodinné Apartmány Melmen

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Jablonec nad Jizerou
Adresa: 
Jablonec nad Jizerou 319, 51243
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanymelmen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 672 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jablonec nad Jizerou

Wi-Fi

Je možný

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Venkovní bazén

Užijte si svoji dovolenou v srdci Krkonoš v Jablonci nad Jizerou. Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech útulných apartmánech. Od apartmánu pro dva až po apartmán, který je až pro 8 osob.

Rodinné Apartmány Melmen Společné prostory
Sauna
Venkovní bazén
Vířivka
Detailní popis »
Sauna
Vířivka
Venkovní bazén
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Trampolína
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Ohniště
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Povlečení
Ručníky
Oploceno
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (500m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinné Apartmány Melmen s celoročním provozem se nachází poblíž centra Jablonce nad Jizerou. Díky své poloze není obtížné se k nám dostat ani ve sněhové vánici. Jablonec nad Jizerou se nachází srdci Krkonoš na hlavním tahu mezi Jilemnicí a Harrachovem a jsou vzdáleny 2,5 km od Rokytnice nad Jizerou

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány Melmen Vám nabízí ubytování ve 4 apartmánech. • Apartmán Melmen - max 8 osob - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou s myčkou na nádobí, jídelním stolem, rozkládacím gaučem, TV, koupelna • Apartmán Glorie - max 6 osob - 2 ložnice, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem, koupelna TV • Apartmán Marty - max 4 osoby - 1 ložnice obývací pokoj s rozkládacím... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V centru, které je od nás cca 400m naleznete několik obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, kadeřnictví, zlatnictví, řeznictví, pekárna, drogerii, obchod s květinami a suvenýry, kulturní dům a spoustu dalších doplňkových služeb včetně benzínové pumpy a autoservisu. Oblíbený skiareál Kamenec je od nás vzdálen cca 700m. Toto lyžařské středisko Vám nabízí tři sjezdovky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marek Mužák
Informace poskytnul: Marek Mužák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz