Apartmány Melmen

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově (26.12.2017) jsme pro Vás otevřeli rodinné Apartmány Melmen s celoročním provozem poblíž centra Jablonce nad Jizerou. Díky své poloze není obtížné se k nám dostat ani ve sněhové vánici. Jablonec nad Jizerou se nachází na hlavním tahu mezi Jilemnicí a Harrachovem.
Vybavení a služby
Apartmány Melmen Vám nabízí ubytování třech apartmánech. • Apartmán Melmen - max 7 osob - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou, jídelním stolem, rozkládacím gaučem, TV, koupelna • Apartmán Glorie - max 6 osob - 2 ložnice, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem, koupelna • Apartmán Marty - max 4 osoby - 1 ložnice obývak s rozkládacím gaučem, kuchyň, koupelna • Samostatný pokoj pro 2-3 osoby s vlastním wc a sprchou, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. • V přízemí je pro vaši relaxaci připraven whirlpool bazén pro 6 osob a infra sauna. Objekt je vybaven vyhřívanou lyžárnou a oploceným parkovištěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru, které je od nás cca 400m naleznete několik obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, kadeřnictví, zlatnictví, řeznictví, drogerii, obchod s květinami a suvenýry, kulturní dům a spoustu dalších doplňkových služeb včetně benzínové pumpy a autoservisu. Oblíbený skiareál Kamenec je od nás vzdálen cca 600m. Toto lyžařské středisko Vám nabízí tři sjezdovky o různé obtížnosti a délce. Poblíž velkého vleku se také nachází malý dětský vlek a půjčovna lyžařského vybavení. Je zde možné si domluvit i výuku na lyžích. Pro náročnější lyžaře je v okolí Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Šachty ve Vysokém nad Jizerou, Rejdice, Herlíkovice, Benecko.
TOPlist