PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Karlova Studánka » Apartmány Libuše Kinčeková

Apartmány Libuše Kinčeková

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Karlova Studánka 57, 793 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 891 454
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kincekova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v soukromí ve dvou samostatných apartmánech v Karlově Studánce. Objekt je obklopen jehličnatým lesem a je vhodný svojí polohou i pro rodiny s dětmi. Ubytovaným je k dispozici posezení na terase a udržované zahradě. Udržovaná sjezdovka s lyžařským vlekem 100-150m


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt v Karlově Studánce, obklopený jehličnatým lesem. Je vhodný pro svoji polohu i pro rodiny s dětmi. Od centra lázeňského místa vzdálen cca 400m přes park. Bezproblémové parkování v místě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt nabízí dva samostatné apartmány. • Přízemní apartmán se samostatným bezbariérovým vstupem je dispozičního řešení 2+1, (oba pokoje jsou trojlůžkové) s verandou, plně vybavenou kuchyňkou vč. mikrovlnné trouby, koupelnou se sprchovým koutem a WC. • Apartmán v 1. nadzemním podlaží má samostatný vstup a je dispozičního řešení 2+1 (jeden pokoj jednolůžkový a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cca 400m od centra, kde lze využít tenisových kurtů, navštívit solnou jeskyni, bazén se slanou vodou, saunu a je možno vyzkoušet nejrůznější lázeňské procedury, které jsou přístupné pro širokou veřejnost. 100-150m od ubytovacího zařízení se nachází udržovaná sjezdovka s lyžařským vlekem. Vhodné i pro vyznavače běžek, k dispozici jsou upravené běžkařské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Libuše Kinčeková
Informace poskytnul: Libuše Kinčeková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz