České hory » Šumava » Ubytování » Prachatice » Apartmány Lázně Svaté Markéty

Apartmány Lázně Svaté Markéty

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Prachatice
Adresa: 
Lázně 1210, 383 01 Prachatice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 886 375, 388 311 388
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vetrovcovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 619 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Prachatice počasí Prachatice

Wi-Fi

Není možný

Klimatizace

Sauna

Nabízíme dva apartmány se samostatným vchodem v chalupě v Prachaticích, v prostředí bývalých lázní Sv. Markéty v těsné blízkosti lesa. K dispozici velká zahrada s posezením, ohništěm, přenosným grilem, dětským pískovištěm, trampolínou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt leží v prostředí bývalých lázní Sv. Markéty v těsné blízkosti lesa, na úpatí hory Libín při jižním okraji Prachatic, s výhledem na město. Nejbližší vlakové nádraží 0,5km, autobusová zastávka 1km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme dva apartmány se samostatným vchodem. K dispozici velká zahrada s posezením, ohništěm, přenosným grilem, dětským pískovištěm, trampolínou. V suterénu garáž pro 1 auto, úschovna kol a místnost se stolním tenisem. Vytápění na pevná paliva (zajišťuje majitel), ohřev vody boilerem. • PRAVÝ apartmán - kapacita 4 osoby. Kuchyňský kout s ledničkou, 2plotýnkovým... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí je tvořeno podhorskou vrchovinou s dominantním vrcholem Libína (1096m n.m.), která plynule přechází v horské pásmo Šumavy. Vyšší nadmořská výška společně s velkou členitostí reliéfu příznivě ovlivňují klimatické podmínky. V okolí se nachází mnoho zajímavých cílů pro turistické výlety. Můžete navštívit zříceniny starých hradů, nebo rodný domek jednoho z... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dagmar Větrovcová
Informace poskytnul: p.Větrovec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz