PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Apartmány Javor

Apartmány Javor

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 335
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmentsjavor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Po domluvě

Příjezd až k domu - vlastní parkovací místo v přízemní garáži a výtahem - soukromý box v lyžárně – útulné byty. A TO HNED PŘED SJEZDOVKOU JAVOR. LUXUSNÍ apartmány jsou tvořeny jedním a dvěma pokoji s kuchyňským koutem, chodbou koupelnou s toaletou. Výměra je tak 35m2.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Příjezd až k domu - vlastní parkovací místo v přízemní garáži a výtahem - soukromý box v lyžárně – útulný byt. A TO HNED PŘED SJEZDOVKOU JAVOR. Ze sjezdovek Javor, Smrk, Zahrádky Expres a Hnědý vrch dojedete po sjezdovce na lyžích rovnou k dveřím našeho apartmánovému domu JAVOR. Dům je tedy přístupný na lyžích, kdy svoji lyžárnu máte v patře a dům je přístupný i... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 3 je tvořen jednou ložnicí, jedním pokojem s kuchyňským koutem, chodbou samostatnou koupelnou a samostatnou toaletou a šatní místností s vestavěnou skříní. Výměra je tak 45m2. V šatně jsou vestavěné skříně. Úložného prostoru v apartmánu je mnoho a mnoho. Koupelna se sprchou se vstupem s chodby. Toaletní místnost - samostatné WC je vedle koupelny. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Při pobytu vám dále nabídneme možnosti využívání výhod v celé Peci s našimi obchodními partnery. Říká se tomu karta hosta. Po Peci pod Sněžkou a přilehlém okolí se můžete v zimní sezóně zdarma dopravovat skibusy. Jánské Lázně jsou vzdálené 15km - 37 minut jízdy. Skibus staví 30m od vchodu. O dalších 30 m můžete využít službu půjčení lyžařského vybavení a prodej... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: RENT HOUSE real s.r.o.
Informace poskytnul: JK
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz