Apartmány Javor

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjezd až k domu - vlastní parkovací místo v přízemní garáži a výtahem - soukromý box v lyžárně – útulný byt. A TO HNED PŘED SJEZDOVKOU JAVOR. Ze sjezdovek Javor, Smrk, Zahrádky Expres a Hnědý vrch dojedete po sjezdovce na lyžích rovnou k dveřím našeho apartmánovému domu JAVOR. Dům je tedy přístupný na lyžích, kdy svoji lyžárnu máte v patře a dům je přístupný i autem. Autíčko si necháte v garážích a výtahem si dojedete do patra k apartmánu. Vjezd k domu Vám v Peci vyřídíme.
Vybavení a služby
Apartmán 3 je tvořen jednou ložnicí, jedním pokojem s kuchyňským koutem, chodbou samostatnou koupelnou a samostatnou toaletou a šatní místností s vestavěnou skříní. Výměra je tak 45m2. V šatně jsou vestavěné skříně. Úložného prostoru v apartmánu je mnoho a mnoho. Koupelna se sprchou se vstupem s chodby. Toaletní místnost - samostatné WC je vedle koupelny. V ložnici využijete tři postele a samostatně stojící skříně. Obývací pokoj s jídelním - kuchyňským koutem je vybaven satelitní TV s plochou obrazovkou, rozkládací sedačkou a jídelní soupravou. Kuchyň je vybavena k vlastnímu vaření, spotřebiči BOSCH (sklokeramická deska, myčka nádobí, lednice, konvektomat, trouba, toastovač i kávovar. Poskytneme vám v apartmá bezplatné Wi-Fi, v patře lyžárnu s dostatečně velký uzamykatelným skiboxem na výbavu (lyže, lyžařské boty, běžky, sáně, boby apod) a soukromé parkoviště v prvním přízemní garáží s výtahem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Při pobytu vám dále nabídneme možnosti využívání výhod v celé Peci s našimi obchodními partnery. Říká se tomu karta hosta. Po Peci pod Sněžkou a přilehlém okolí se můžete v zimní sezóně zdarma dopravovat skibusy. Jánské Lázně jsou vzdálené 15km - 37 minut jízdy. Skibus staví 30m od vchodu. O dalších 30 m můžete využít službu půjčení lyžařského vybavení a prodej skipasů. Do 100 metrů od východu z domu jste na lanovce na sjezdovku Javor I a II. Zahrádky přejedete lesní zkratkou z lanovky Javor. Když jsem u těch vzdáleností tak pouhých 20 metrů od domu je restaurace. Obchody a další restaurace pak najdete v centru Pece pod Sněžkou, 500 až 1200 metrů odtud.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz