Apartmány Hanka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov 865
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány Hanka chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 725 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

Pro Vaši plnou spokojenost nabízíme ubytování v obci Kořenov v domě, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, ukončenou v roce 2017. Pronajímáme dohromady 4 apartmány pro 17 lidí. Jeden menší pro dva a ostatní pro 4 až 5 osob. Nebo možnost pronájmu celého objektu. Dům disponuje rozsáhlou zahradou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Kořenov se nachází na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš, tudíž v ráji letních i zimních sportů všeho druhu. Jsme u hlavní silnice, tudíž problémy s dopravou v zimě jsou minimalizovány. :) Velká část obce leží v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme nově zrekonstruované 4 apartmány. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a vlastní kuchyňský kout, který je vybaven vším, co je potřeba. Celková kapacita objektu je 14 lůžek a 3 přistýlky. Dům disponuje rozsáhlou zahradou s dětským hřištěm, venkovním bazénem, ohništěm, grilem a saunou. Interiéry skýtají možnost použití solaria, baru s vlastním... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Najdete zde přes 100 km cyklistických / běžkařských tratí, nespočet turistických stezek, mnoho lyžařských vleků, až po startovací místa pro paraglidisty. Přímo od domu můžete vyrazit na rozhlednu Štěpánka, po cestě určitě nezapomeňte obdivovat malebný hřbitov a jeho dominantu Tesařskou kapli. Pokud po cestě přijde chuť, navštivte Motorest Kořenov. Nejhezčím místem v... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz