TOPlist

Apartmány Hanka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov 865
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 775 981 824
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmany-korenov.cz
www.ceskehory.cz/hanka-korenov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  725 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Obec Kořenov se nachází na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš, tudíž v ráji letních i zimních sportů všeho druhu. Jsme u hlavní silnice, tudíž problémy s dopravou v zimě jsou minimalizovány. :) Velká část obce leží v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor.

Vybavení a služby

Nabízíme nově zrekonstruované 4 apartmány. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a vlastní kuchyňský kout, který je vybaven vším, co je potřeba. Celková kapacita objektu je 14 lůžek a 3 přistýlky. Dům disponuje rozsáhlou zahradou s dětským hřištěm, venkovním bazénem, ohništěm, grilem a saunou. Interiéry skýtají možnost použití solaria, baru s vlastním... více >>

Rekreace a služby v okolí

Najdete zde přes 100 km cyklistických / běžkařských tratí, nespočet turistických stezek, mnoho lyžařských vleků, až po startovací místa pro paraglidisty. Přímo od domu můžete vyrazit na rozhlednu Štěpánka, po cestě určitě nezapomeňte obdivovat malebný hřbitov a jeho dominantu Tesařskou kapli. Pokud po cestě přijde chuť, navštivte Motorest Kořenov. Nejhezčím místem v... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Adam Pošivač
Informace poskytnul: apartmany-korenov
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz