TOPlist

Apartmány Fišerovi

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vysoké nad Jizerou
Adresa: 
Náměstí Dr. Karla Kramáře 56, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 574 276, +420 736 546 862
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanyfiserovi.cz
www.ceskehory.cz/apartmanyfiserovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  692 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vysoké nad Jizerou počasí Vysoké nad Jizerou

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmány Fišerovi se nachází přímo v centru Vysokého nad Jizerou na Náměstí Dr. Karla Kramáře. Objekt je snadno dostupný autem a k dispozici jsou parkovací místa v garáži. Dále je možné využít autobus, např. z Prahy, Jablonce nad Nisou nebo Semil. Zastávka autobusu se nachází na náměstí, přímo před objektem. Poloha apartmánů přímo předurčuje k maximálnímu využití jak... více >>

Vybavení a služby

Nabízíme pět apartmánů, z toho dva mezonetové a jeden jednoúrovňový apartmán. V každém apartmánu najdou ubytování 4 osoby. Každý apartmán má ložnici, vlastní vybavenou kuchyni a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán LUX pro 4-6 osob s vlastní terasou a výhledem na hory. Apartmán č.3 pro 6-8 osob dvě oddělené ložnice. Celý objekt je nekuřácký a je zde k dispozici wifi zdarma.

Rekreace a služby v okolí

Apartmány se nacházejí přímo v centru zimního střediska, 700 metrů od lyžařských areálů Větrov a Šachty. Okolí je vhodné pro ostatní zimní i letní rekreaci - horskou turistiku, běžky, cyklistiku, jízdu na koni apod. V našem objektu se nachází obchod se sportovním vybavením, značkovým oblečením a obuví. Ve městě se dále nacházejí restaurace, obchody, pekárna,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JOSEF FIŠER
Informace poskytnul: Fišerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz