Apartmány Fišerovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Fišerovi se nachází přímo v centru Vysokého nad Jizerou na Náměstí Dr. Karla Kramáře. Objekt je snadno dostupný autem a k dispozici jsou parkovací místa v garáži. Dále je možné využít autobus, např. z Prahy, Jablonce nad Nisou nebo Semil. Zastávka autobusu se nachází na náměstí, přímo před objektem. Poloha apartmánů přímo předurčuje k maximálnímu využití jak pro zimní, tak letní rekreaci. Navštivte naše stránky www.apartmanyfiserovi.cz
Vybavení a služby
Nabízíme pět apartmánů, z toho dva mezonetové a jeden jednoúrovňový apartmán. V každém apartmánu najdou ubytování 4 osoby. Každý apartmán má ložnici, vlastní vybavenou kuchyni a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán LUX pro 4-6 osob s vlastní terasou a výhledem na hory. Apartmán č.3 pro 6-8 osob dvě oddělené ložnice. Celý objekt je nekuřácký a je zde k dispozici wifi zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány se nacházejí přímo v centru zimního střediska, 700 metrů od lyžařských areálů Větrov a Šachty. Okolí je vhodné pro ostatní zimní i letní rekreaci - horskou turistiku, běžky, cyklistiku, jízdu na koni apod. V našem objektu se nachází obchod se sportovním vybavením, značkovým oblečením a obuví. Ve městě se dále nacházejí restaurace, obchody, pekárna, divadlo a také Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou, který je jedním z nejlepších zařízení svého druhu v České republice, a jehož návštěvníci také rádi využívají naše ubytování. Veškeré aktivity a nové turistické trasy i s navigací, najdete zde: https://info.vysokenadjizerou.cz/
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz