České hory » Český Ráj » Ubytování » Blata » Ubytování Prachovské skály - Blata

Ubytování Prachovské skály - Blata

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zámostí - Blata
Adresa: 
Blata č. 47, 506 01 Jičín 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420737701644
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/zamosti
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Je možný

Ubytování v Českém ráji, cca 2km od Prachovských skal na klidném místě s atraktivním výhledem do celého kraje. K dispozici ubytování v roubence a v podkroví r.d. s vlastním vchodem, zahradu s posezením, ohništěm, houpačkou a bazénem. Výborné podmínky pro cykloturistiku a turistiku. Možnost rybolovu


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Zámostí - Blata leží v Českém ráji na okraji Prachovských skal, 8km SZ od Jičína. Domek se nachází na klidném místě s atraktivním výhledem do celého kraje. K dispozici ubytování v roubené chaloupce nebo v podkroví rodinného domu s vlastním vchodem. Přízemí obývá majitel. Autobus 200m, vlak 4km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chaloupce u lesa k dispozici dvě ložnice s možností jedné přistýlky, vybavená kuchyň s jídelnou a krbem, soc. zařízení , zastřešené venkovní sezení, ohniště a TV. V přízemí k dispozici ložnice s dvěma lůžky a patrovou postelí, kuchyňským koutem vybaveným chladničkou, plyn. sporákem, a vlastním soc. zařízením. V patře obývací pokoj s krbem, posezením, TV a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní aktivity: vlastní bazén, koupání-rybník Pařez 600m, letovisko Jinolické rybníky 4km. Možnost projížďky na koních 1,5km, rybaření, tenisové kurty 200m. Výborné podmínky pro turistiku/cykloturistiku a houbaření. Zimní aktivity: sáňkování, bruslení. Tipy na výlet: historické a kulturní památky v oblasti Českého ráje - zámek Jičín 8km, hrad Trosky 10km, hrad Kost... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: František Šolc
Informace poskytnul: Michal Šolc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz