Poloha a dosažitelnost

Obec Zámostí - Blata leží v Českém ráji na okraji Prachovských skal, 8km SZ od Jičína. Domek se nachází na klidném místě s atraktivním výhledem do celého kraje. K dispozici ubytování v roubené chaloupce nebo v podkroví rodinného domu s vlastním vchodem. Přízemí obývá majitel. Autobus 200m, vlak 4km.

  Vybavení a služby

V chaloupce u lesa k dispozici dvě ložnice s možností jedné přistýlky, vybavená kuchyň s jídelnou a krbem, soc. zařízení , zastřešené venkovní sezení, ohniště a TV. V přízemí k dispozici ložnice s dvěma lůžky a patrovou postelí, kuchyňským koutem vybaveným chladničkou, plyn. sporákem, a vlastním soc. zařízením. V patře obývací pokoj s krbem, posezením, TV a přistýlkou, kuchyně s jídelním posezením, plyn. sporákem, el. troubou, chladničkou, nádobím atd. Dvě 4-lůžkové ložnice, koupelna a WC. Z kuchyně a obýv. pokoje vstup na zastřešenou terasu. Vytápění centrální, ohřev vody boilerem. U domku zahrada s posezením v altánu s ohništěm, houpačkou a bazénem. Možnost úschovy kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Letní aktivity: vlastní bazén, koupání-rybník Pařez 600m, letovisko Jinolické rybníky 4km. Možnost projížďky na koních 1,5km, rybaření, tenisové kurty 200m. Výborné podmínky pro turistiku/cykloturistiku a houbaření. Zimní aktivity: sáňkování, bruslení. Tipy na výlet: historické a kulturní památky v oblasti Českého ráje - zámek Jičín 8km, hrad Trosky 10km, hrad Kost 17km... Turistické cíle: Prachovské skály, Hrubá Skála, letovisko Malá Skála ležící uprostřed bohaté přírody plné skalních útvarů a měst.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Prachovské skály - Blata
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Prachovské skály - Blata
Ceník ubytování a stravování