PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Prachovské skály - Blata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Zámostí - Blata leží v Českém ráji na okraji Prachovských skal, 8km SZ od Jičína. Domek se nachází na klidném místě s atraktivním výhledem do celého kraje. K dispozici ubytování v roubené chaloupce nebo v podkroví rodinného domu s vlastním vchodem. Přízemí obývá majitel. Autobus 200m, vlak 4km.
Vybavení a služby
V chaloupce u lesa k dispozici dvě ložnice s možností jedné přistýlky, vybavená kuchyň s jídelnou a krbem, soc. zařízení , zastřešené venkovní sezení, ohniště a TV. V přízemí k dispozici ložnice s dvěma lůžky a patrovou postelí, kuchyňským koutem vybaveným chladničkou, plyn. sporákem, a vlastním soc. zařízením. V patře obývací pokoj s krbem, posezením, TV a přistýlkou, kuchyně s jídelním posezením, plyn. sporákem, el. troubou, chladničkou, nádobím atd. Dvě 4-lůžkové ložnice, koupelna a WC. Z kuchyně a obýv. pokoje vstup na zastřešenou terasu. Vytápění centrální, ohřev vody boilerem. U domku zahrada s posezením v altánu s ohništěm, houpačkou a bazénem. Možnost úschovy kol.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: vlastní bazén, koupání-rybník Pařez 600m, letovisko Jinolické rybníky 4km. Možnost projížďky na koních 1,5km, rybaření, tenisové kurty 200m. Výborné podmínky pro turistiku/cykloturistiku a houbaření. Zimní aktivity: sáňkování, bruslení. Tipy na výlet: historické a kulturní památky v oblasti Českého ráje - zámek Jičín 8km, hrad Trosky 10km, hrad Kost 17km... Turistické cíle: Prachovské skály, Hrubá Skála, letovisko Malá Skála ležící uprostřed bohaté přírody plné skalních útvarů a měst.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz