PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Rokytnice nad Jizerou » Apartmánek Rokytnice - Centrum

Apartmánek Rokytnice - Centrum

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Horní Rokytnice 667, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 969 626
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/rokytnice-667
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmán o dispozici 2+kk, s balkónem v novější budově, 4 lužka. Nachází se v blízkosti Dolního náměstí v Rokytnici nad Jizerou v klidné části města, 5 min autem k areálu Horní Domky, v dochozí vzdálenosti skibus. Vybavená kuchyňka, Wi-Fi, TV, fén.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmánek se nachází v Rokytnici nad Jizerou v blízkosti Dolního náměstí, tedy v centru městečka s restauracemi, prodejnami a půjčovnami sportovního vybavení. Dům je bez problémů dosažitelný autem, parkování je k dispozici před domem. Do Rokytnice n.J. se dostanete po hlavní a vždy udržované silnici č.14. 5 minut od domu se také nachází autobusová zastávka s... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmánek se nachází v klidové lokalitě, ve 3. patře novějšího 5-ti patrového bytového domu. Apartmán má balkon s hezkým výhledem. Ložnice je vybavena manželskou postelí. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je postel, která se rozkládá na 2 lůžka. Lůžkoviny jsou z dutého vlákna (antialergické). Dle dohody k nabízíme povlečení. Kuchyňka je plně vybavená. V obýváku... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

5 minut autem od apartmánu se nachází hlavní rokytnický lyžařský areál Horní Domky, kde se lyžuje po jižním svahu Lysé hory, nejvyšší stanice lanovky se nachází až v 1315 m n.m. Areál je pohodlně dosažitelný i skibusem (stanice je cca 5 min pěšky od apartmánu). Rovněž 5 minut autem je vzdálen příjemný areál Studenov s jednou červenou a jinak modrými... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Kavínek
Informace poskytnul: Jan Kavínek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz