PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmánek Rokytnice - Centrum

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánek se nachází v Rokytnici nad Jizerou v blízkosti Dolního náměstí, tedy v centru městečka s restauracemi, prodejnami a půjčovnami sportovního vybavení. Dům je bez problémů dosažitelný autem, parkování je k dispozici před domem. Do Rokytnice n.J. se dostanete po hlavní a vždy udržované silnici č.14. 5 minut od domu se také nachází autobusová zastávka s nabídkou dálkových spojů z Prahy, Liberce, Jablonce n.N., Semil.
Vybavení a služby
Apartmánek se nachází v klidové lokalitě, ve 3. patře novějšího 5-ti patrového bytového domu. Apartmán má balkon s hezkým výhledem. Ložnice je vybavena manželskou postelí. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je postel, která se rozkládá na 2 lůžka. Lůžkoviny jsou z dutého vlákna (antialergické). Dle dohody k nabízíme povlečení. Kuchyňka je plně vybavená. V obýváku můžete využít malou TV a rádio. Koupelna je vybavena vanou, k dispozici je fén. Můžete využít Wi-fi. Na hlavním náměstí je k dispozici velká samoobsluha.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
5 minut autem od apartmánu se nachází hlavní rokytnický lyžařský areál Horní Domky, kde se lyžuje po jižním svahu Lysé hory, nejvyšší stanice lanovky se nachází až v 1315 m n.m. Areál je pohodlně dosažitelný i skibusem (stanice je cca 5 min pěšky od apartmánu). Rovněž 5 minut autem je vzdálen příjemný areál Studenov s jednou červenou a jinak modrými sjezdovkami. V samotném městečku doporučujeme využít i další menší areály Sachrovka a Modrá Hvězda - Bahýnka. Tyto jsou zvláště vhodné pro rodiny s dětmi a pro lyžařské začátečníky. V dojezdové vzdálenosti cca 20 min. jsou areály v Harrachově a v Pasekách nad Jizerou se dvěma sedačkovými lanovkami. Kolem Rokytnice jsou skvělé podmínky pro běžky. Zvlášť vhodné je v Horních Domcích vyjet lanovkou a tím se hned ocitnout ve vrcholových partiích Krkonoš. Rokytnice je skvělé východisko pro horské tůry. Téměř přímo za domem se lze napojit na žlutou značku a postupovat vzhůru třeba až k prameni Labe. Rokytnice nabízí i množství cyklotras.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz