TOPlist

Apartmán Vyhlídka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Desná
Adresa: 
Petr Blahout, Sluneční 345, 468 61 Desná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 409 672, 728 014 806
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/blahout
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  550 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

počasí Desná počasí Desná

Po domluvě

Obsazené termíny

11.10.2019 - 20.10.2019

18.10.2019 - 23.10.2019

Poloha a dosažitelnost

Objekt je situován v obci Desná na jižním svahu Jizerských hor. Možnost dopravy vlakem i autobusem. Parkování zajištěno u objektu.

Vybavení a služby

Pronájem apartmánu v rodinném domě, který sestává z předsíně, vstupního pokoje (po schodech do patra) - 3 lůžka, stůl, šatní skříň, TV, křesla, z vybavené kuchyně panelákového typu, lednice, dvouplotýnkový vařič, topinkovač, mikrovlnka, rychlovarná konvice, překapávač, potřebné nádobí, koupelny-vana/sprcha a WC. Apartmán je vybaven vlastním vchodem, má velký balkon... více >>

Rekreace a služby v okolí

V zimním období je v okolí množství lyžařských vleků pro začátečníky i náročné lyžaře např. Černá Říčka 3km, Lyžařský areál Tanvald - Špičák 4km, Harrachov 10km, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice 8km, Rokytnice nad Jizerou 20km). V okolí je také množství upravených běžeckých tratí. Jsou vhodné i pro seniory s pejsky (na př. Souš-Smědava 7km) i Jizerské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Blahout
Informace poskytnul: Petr Blahout
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz