Poloha a dosažitelnost

Objekt je situován v obci Desná na jižním svahu Jizerských hor. Možnost dopravy vlakem i autobusem. Parkování zajištěno u objektu.

  Vybavení a služby

Pronájem apartmánu v rodinném domě, který sestává z předsíně, vstupního pokoje (3 lůžka, stůl, šatní skříň, TV, křesla), druhého pokoje (2 lůžka, 2 křesla, stolek skříň), z vybavené kuchyně panelákového typu, lednice, dvouplotýnkový vařič, topinkovač, mikrovlnka, rychlovarná konvice, překapávač, potřebné nádobí, koupelny-vana/sprcha a WC. Apartmán je vybaven vlastním vchodem, má velký balkon s výhledem na okolní hory, osvětlením, 5x zahradní židle a stolkem. V apartmánu je k dispozici bezdrátový internet (wi-fi).  Rekreace a služby v okolí

V zimním období je v okolí množství lyžařských vleků pro začátečníky i náročné lyžaře na př.Desná-Parlament-t.č.uzavřen, Černá Říčka 3km, Lyžařský areál Tanvald - Špičák 4km, Harrachov 10km, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice 8km, Rokytnice nad Jizerou 20km). V okolí je také množství upravených běžeckých tratí. Jsou vhodné i pro seniory s pejsky (na př. Souš-Smědava 7km) i Jizerské magistrály nebo osada Jizerka (10km)či protržená přehrada na říčce Bílé Desné. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit krytý bazén s tobogány v Jablonci nad Nisou (15km). V letním období lze využívat velké množství cyklotras a turistických cest po celých Jizerských horách. Koupání - koupaliště Tanvald 2km, přehrada Jablonec nad Nisou 15km a koupaliště v Železném Brodě 20km. Lze využít i jízdy na koních v Horním Polubném 6km. Nejbližší restaurace je od objektu vzdálena 300m, pivnice 100m, centrum města 1km.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Vyhlídka Desná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Vyhlídka
Ceník ubytování a stravování