Apartmán Vyhlídka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je situován v obci Desná na jižním svahu Jizerských hor. Možnost dopravy vlakem i autobusem. Parkování zajištěno u objektu.
Vybavení a služby
Pronájem apartmánu v rodinném domě, který sestává z předsíně, vstupního pokoje (po schodech do patra) - 3 lůžka, stůl, šatní skříň, TV, křesla, z vybavené kuchyně panelákového typu, lednice, dvouplotýnkový vařič, topinkovač, mikrovlnka, rychlovarná konvice, překapávač, potřebné nádobí, koupelny-vana/sprcha a WC. Apartmán je vybaven vlastním vchodem, má velký balkon s výhledem na okolní hory, osvětlením, 2x zahradní židle a stolkem. V apartmánu je k dispozici bezdrátový internet (wi-fi).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období je v okolí množství lyžařských vleků pro začátečníky i náročné lyžaře např. Černá Říčka 3km, Lyžařský areál Tanvald - Špičák 4km, Harrachov 10km, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice 8km, Rokytnice nad Jizerou 20km). V okolí je také množství upravených běžeckých tratí. Jsou vhodné i pro seniory s pejsky (na př. Souš-Smědava 7km) i Jizerské magistrály nebo osada Jizerka (10km)či protržená přehrada na říčce Bílé Desné. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit krytý bazén s tobogány v Jablonci nad Nisou (15km). V letním období lze využívat velké množství cyklotras a turistických cest po celých Jizerských horách. Koupání - koupaliště Tanvald 2km, přehrada Jablonec nad Nisou 15km a koupaliště v Železném Brodě 20km. Lze využít i jízdy na koních v Horním Polubném 6km. Nejbližší restaurace je od objektu vzdálena 300m, pivnice 100m, centrum města 1km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz