TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Lipno nad Vltavou » Apartmán Riviéra Lipno J7/1

Apartmán Riviéra Lipno J7/1

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 507
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 100 407
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lipno-pronajem.cz
www.ceskehory.cz/lipno-507
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

počasí Dolní Vltavice počasí Dolní Vltavice

Lipno hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Apartmán je umístěn v rekreačním parku Riviera Lipno, 50m od břehu jezera. Skiareál Lipno (3 čtyřsedačkové lanovky, večerní lyžování) je vzdálený 800 m od apartmánu. Zastávka skibusu je 50m od domu. Bruslařská dráha na zamrzlém jezeře mezi Lipnem a Frymburkrm začíná 100m od apartmánu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se v obci Lipno nad Vltavou (30km Český Krumlov, 210km Praha, 14km hraniční přechod Studánky do Rakouska, 70km Linz – AT, 65km hraniční přechod Strážný do Německa, 120km Pasov - DE). Po příjezdu od Českého Krumlova odbočte na kruhovém objezdu na konci obce Lipno nad Vltavou doprava, jeďte dolů z kopce dokud neuvidíte ukazatel J7, poté přijedete k apartmánovému domu J7.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rohový apartmán 2+kk o velikosti 58m2 s terasou a přímým výhledem na jezero se nachází cca 50m od jezera, v rekreačním parku Riviéra Lipno, v přízemní objektu J7. V apartmánu jsou 4 lůžka v ložnici a 2 přistýlky na rozkládacím lůžku v obývacím pokoji. V apartmánu se nachází koupelna, samostatná toaleta s bidetem, ložnice (dvojlůžko a patrová palanda), obývací pokoj s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aquaworld Lipno (200m) – bazén, sauna, ostatní atrakce • Sportovní hala Lipno (1,5km) - kryté tenisové a badmintonové kurty, stolní tenis, bowling • Skiareal Lipno – 8 sjezdových tratí, 3 čtyřsedačkové lanovky, techn. sníh, skibus 50m od apartmánu • Foxpark – dětské lyžařské hřiště, lyžařská škola • Půjčovna sportovního vybavení ve Skiareálu Lipno – lyže,... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Rokos
Informace poskytnul: Pavel Rokos
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz