TOPlist

Apartmán M+E

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Promenáda 260/4, Horní Maršov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 608 244 529, +49 175 52 75 474
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
agentura-embe.cz
www.ceskehory.cz/apartman-me
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  527 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Horní Maršov má strategickou polohu 7km od největšího lyžařského centra v Krkonoších Jánské Lázně - Pec pod Sněžkou a 10km od nejvyšší hory v České republice. Lyžařský areál Špindlerův Mlýn je vzdálen 50km. Místo je dostupné autem i veřejnou autobusovou dopravou, autobusová zastávka (pro linkovou i skibusovou dopravu) je vzdálená cca 400m od našeho... více >>

Vybavení a služby

Apartmán je dvoupodlažní se slunnou terasou o rozloze 60m2. V přízemí se nachází WC, obývací pokoj jehož součástí je plně vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, kávovar) jídelní stůl, rozkládací pohovka a vstup na terasu. V prvním podlaží je ložnice s manželskou postelí, TV (včetně zahraničních programů),... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ski areal Jánské Lázně - Pec, Stezka korunami stromů v Jánských Lázních, Lanovka Sněžka, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adšpach - skalní město, Zámek Ratibořice, Horské městečko Karpazc, Golfový areál v Mladých Bukách

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michaela Burešová
Informace poskytnul: Michaela Burešová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz