TOPlist

Apartmán M+E

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Maršov má strategickou polohu 7km od největšího lyžařského centra v Krkonoších Jánské Lázně - Pec pod Sněžkou a 10km od nejvyšší hory v České republice. Lyžařský areál Špindlerův Mlýn je vzdálen 50km. Místo je dostupné autem i veřejnou autobusovou dopravou, autobusová zastávka (pro linkovou i skibusovou dopravu) je vzdálená cca 400m od našeho apartmánu. Vlakové spojení je možné do stanice Svoboda nad Úpou, dále pak autobusem. V blízkosti (cca 400m) najdete obchody, restaurace, lékarnu i bankomat.
Vybavení a služby
Apartmán je dvoupodlažní se slunnou terasou o rozloze 60m2. V přízemí se nachází WC, obývací pokoj jehož součástí je plně vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, kávovar) jídelní stůl, rozkládací pohovka a vstup na terasu. V prvním podlaží je ložnice s manželskou postelí, TV (včetně zahraničních programů), šatní skříń a koupelna vybavená sprchovým koutem, WC. Apartman své vlastní kryté parkovací stání pod terasou. Terasa je ideální v létě pro grilování, gril je k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areal Jánské Lázně - Pec, Stezka korunami stromů v Jánských Lázních, Lanovka Sněžka, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adšpach - skalní město, Zámek Ratibořice, Horské městečko Karpazc, Golfový areál v Mladých Bukách
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz