PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Malá Morávka » Apartmán Malá Morávka

Apartmán Malá Morávka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Morávka
Adresa: 
Malá Morávka 227
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 856 132
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/stavar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

ZIMNÍ SEZÓNA 2024 MIMO PROVOZ. Nabízíme ubytování v turistickém a lyžařském centru Malá Morávka. Ubytování pro 4 osoby, společenská místnost s televizí a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, 2x 2 lůžkový pokoj, sprcha, WC, WIFI. Samostatný vchod, parkování u objektu.

Apartmán Malá Morávka Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
4 Lůžka, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (1.6km)
U běžkařských tratí (300m)
U cyklostezky (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v lyžařském středisku v Jeseníkách, Malé Morávce. Dům, jehož je apartmán součástí, je umístěn na polosamotě přímo pod lesem, 150m od hlavní komunikace. Má samostatný vchod a místo na parkování. Malá Morávka má dobré autobusové spojení, cyklobusy pravidelně dováží lyžaře a turisty do lyžařských areálů Karlov pod Pradědem, Ovčárna a Praděd. Nejbližší sjezdovky jsou vzdáleny 200m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování pro 4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, a jídelnou. 2x 2 lůžkový pokoj, koupelna, WC, WIFI. Samostatný vchod, parkování u objektu. Je umístěn v přízemí rod.domku s vchodem do zahrady s posezením a malým grilem, kde mají hosté soukromí. Příjemné, klidné ubytování, pro rodiny s dětmi, běžkaře a turisty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V těsném sousedství obce jsou překrásné klimatické lázně Karlova Studánka. V nedalekém městě Bruntál (12km), je nově otevřené moderní relaxační Wellness centrum. Vynikající podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování, v okolí vedou upravované běžecké trasy. V zimě je lyžování možné v Ski Areálu Kopřivná (300m od ubytování) nebo Ski aréně Karlov (4km). V létě cyklotrasy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Stavař Vítězslav
Informace poskytnul: Ing. Stavař Vítězslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz