PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán 299

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Lesní 299, Janské Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 584 986
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartman299
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 630 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Janské Lázně

Wi-Fi

Pětilůžkový nekuřácký apartmán s výhledem a Černou a Světlou horu. Dva samostatné pokoje - 1x dvoulůžkový a 1x třílůžkový, kuchyně, koupelna a samostatné WC, šatna. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování před domem v ceně pobytu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v klidné časti Janských Lázní, cca 15 min pěší chůze na kolonádu, kde probíhá v letních měsících kulturní program pod otevřeným nebem, 10 min chůze na mini farmu s domácími zvířaty a lehkým občerstvením (v letních měsících), krásná příroda pro pěší turistiku, cca 30 min chůze do Svobody nad Úpou, vyhlídkový vláček, lanový park 30 min chůze, lanovka... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pětilůžkový nekuřácký apartmán s výhledem a Černou a Světlou horu. Dva samostatné pokoje - 1x dvoulůžkový a 1x třílůžkový, kuchyně, koupelna a samostatné WC, šatna. Apartmán má běžně vybavenou samostatnou kuchyň (rýžovar, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), TV, připojení k internetu, povlečení, ručníky. V letních měsících posezení pod slunečníkem s možností... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V místě Česká pošta, bankomat ČSOB, lékařská pohotovost v Trutnově, bankomat ČS a lékárna - Svoboda nad Úpou, kino, kavárny, potraviny, restaurace s venkovními zahrádkami vybavené pro děti (skluzavka, pískoviště, golf), cukrárna.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: David Karmáček
Informace poskytnul: David Karmáček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz