Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v klidné časti Janských Lázní, cca 15 min pěší chůze na kolonádu, kde probíhá v letních měsících kulturní program pod otevřeným nebem, 10 min chůze na mini farmu s domácími zvířaty a lehkým občerstvením (v letních měsících), krásná příroda pro pěší turistiku, cca 30 min chůze do Svobody nad Úpou, vyhlídkový vláček, lanový park 30 min chůze, lanovka na Černou horu 30 min chůze. V zimních měsících lyžování - sjezdovku si u nás vybere každý :) 3 min chůze na zastávku SKI BUS, 5 min chůze na sjezdovky DUNKAN, běžecká stopa 5 min od apartmánu, sáňkařská dráha Černá hora. Celoročně návštěvy lázeňského bazénu s protiproudem a vířivkami.

  Vybavení a služby

Pětilůžkový nekuřácký apartmán s výhledem a Černou a Světlou horu. Dva samostatné pokoje - 1x dvoulůžkový a 1x třílůžkový, kuchyně, koupelna a samostatné WC, šatna. Apartmán má běžně vybavenou samostatnou kuchyň (rýžovar, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), TV, připojení k internetu, povlečení, ručníky. V letních měsících posezení pod slunečníkem s možností grilování. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování před domem v ceně pobytu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V místě Česká pošta, bankomat ČSOB, lékařská pohotovost v Trutnově, bankomat ČS a lékárna - Svoboda nad Úpou, kino, kavárny, potraviny, restaurace s venkovními zahrádkami vybavené pro děti (skluzavka, pískoviště, golf), cukrárna.

Zpět


TOPlist
  Apartmán 299 Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán 299
Ceník ubytování a stravování