PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » Apartmán 15

Apartmán 15

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Ramzová
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 334 799
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartman15
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Sauna

V lyžařském středisku Ramzová nabízíme apartmán se 4 lůžky a veškerým zázemím, vč. parkovacího stání a lyžárny, s krásným výhlednem na Šerák. Vedle objektu lyžařský svah, hlavní sjezdovka na Šerák cca 800m. V objektu sauna, dětská herna.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán je umístěn v apartmánovém domě, který se nachází v krásném prostředí horské osady Ramzová, jednoho z nejvyhledávanějších horských středisek v ČR. Jedná se o velmi atraktivní rekreační a sportovní středisko s rozličným spektrem vyžití jak v letní, tak v zimní sezóně. Rozkládá se pod vrcholem Šerák na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku. Cesta z Prahy trvá... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je velikosti 1+kk (se čtyřmi plnohodnotnými lůžky), s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem. K apartmánu přináleží sklepní místnost pro ukládání lyží či jízdních kol. K dispozici je i jedno parkovací místo přímo před apartmánovým komplexem. V objektu se nachází dětská herna, sauna.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V těsné blízkosti apartmánového domu se nachází lyžařský svah o délce cca 500m, ve vzdálenosti cca 800m potom lyžařské středisko Bonera se čtyřsedačkovou lanovkou na Šerák. Nedaleko leží další oblíbené středisko zimních sportů Petříkov, kde lze využít bobovou dráhu, dále Ostružná či Branná. Ramzová je ideálním místem také pro milovníky běžeckého lyžování, cyklistiky či turistiky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jakub Žiška
Informace poskytnul: Jakub Žiška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz