PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Loučná pod Klínovcem » Aparthotel Klínovec Views

Aparthotel Klínovec Views

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná 114, Loučná pod Klínovcem 431 91
Web adresa:
www.ceskehory.cz/klinovec-views
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 74 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 865 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Loučná pod Klínovcem

Wi-Fi

Po domluvě

Aparthotel v Loučné pod Klínovcem nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Pokoje jsou skoro stejné, a přesto je každý úplně jiný. Každý apartmán vznikal individuálně a rukou jiných tvůrců. Všechny mají obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Budova má celkem 3 nadzemní patra o 8 apartmánech na každém patře. V budově není výtah! Proto volte prosím patro umístění apartmánů dle Vašich možností a schopností. Bezbariérový přístup je zajišťen pouze do 1. patra. Nejbližší sjezdovka je pouhých 300m. Nepodceňujte naši někdy nemilosrdnou a divokou krajinu, zejména v zimním období, a mějte auto obuto v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

U nás naleznete absolutní klid a soukromí, ale také základní hotelové služby, jako je milý a školený personál, flexibilní čas ubytování, recepční a úklidové služby a spoustu dalšího, které u individuálních apartmánů nenajdete. Náš aparthotel nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Do Vašeho příjezdu vše připravíme, abyste se zde... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě jsou Krušné hory ideální výzvou pro všechny cyklisty. Něžně zvlněné kopce zdolají i děti, či méně zdatní výletníci. Oproti tomu Trail Park, nebo Downhill Klínovec by měly plně uspokojit i ty nejzkušenější odvážlivce. V Krušných horách a okolí Klínovce také můžete prochodit desítky turistických tras. Na každém kroku vás bude obklopovat dechberoucí příroda a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berg Invest, s.r.o.
Informace poskytnul: Šárka Zemanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz