PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Loučná pod Klínovcem » Aparthotel Klínovec Views

Aparthotel Klínovec Views

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná 114, Loučná pod Klínovcem 431 91
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 720 136 460, +420 602 426 922, +420 775 592 980, +420 602 173 498
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.klinovec-views.cz www.ceskehory.cz/klinovec-views
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 74 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 865 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Loučná pod Klínovcem

Klínovec hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Po domluvě

Aparthotel v Loučné pod Klínovcem nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Pokoje jsou skoro stejné, a přesto je každý úplně jiný. Každý apartmán vznikal individuálně a rukou jiných tvůrců. Všechny mají obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Budova má celkem 3 nadzemní patra o 8 apartmánech na každém patře. V budově není výtah! Proto volte prosím patro umístění apartmánů dle Vašich možností a schopností. Bezbariérový přístup je zajišťen pouze do 1. patra. Nejbližší sjezdovka je pouhých 300m. Nepodceňujte naši někdy nemilosrdnou a divokou krajinu, zejména v zimním období, a mějte auto obuto v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

U nás naleznete absolutní klid a soukromí, ale také základní hotelové služby, jako je milý a školený personál, flexibilní čas ubytování, recepční a úklidové služby a spoustu dalšího, které u individuálních apartmánů nenajdete. Náš aparthotel nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Do Vašeho příjezdu vše připravíme, abyste se zde... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě jsou Krušné hory ideální výzvou pro všechny cyklisty. Něžně zvlněné kopce zdolají i děti, či méně zdatní výletníci. Oproti tomu Trail Park, nebo Downhill Klínovec by měly plně uspokojit i ty nejzkušenější odvážlivce. V Krušných horách a okolí Klínovce také můžete prochodit desítky turistických tras. Na každém kroku vás bude obklopovat dechberoucí příroda a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berg Invest, s.r.o.
Informace poskytnul: Šárka Zemanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz