TOPlist
České hory » Orlické hory » Ubytování » Štíty » Acrobat PARK – ubytování, hotel, sport, wellness

Acrobat PARK – ubytování, hotel, sport, wellness

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Štíty
Adresa: 
789 91 Štíty, U Parku 349
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-583 440 117, +420-737 189 351
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-583 440 117
Web adresa:
www.acrobatpark.com
www.ceskehory.cz/acrobatpark
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 39 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  460 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Acrobat park Štíty počasí Acrobat park Štíty

Není možný


Poloha a dosažitelnost

GPS: 49°57'41.5"N, 16°45'34.25"E

Vybavení a služby

Nabízíme Vám 2 standardy pokojů s různými možnostmi ubytovacích míst. Celková kapacita hotelu Acrobat park je 36 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pro kuřáky máme vyhrazeno speciální místo. • COMFORT ROOMS: počet pokojů: 5; kapacita: 15 osob; vybavení: televize, pracovní stůl, balkon, Wi-Fi připojení; rezervace on-line: ANO; kuřácký pokoj: NE; sociální... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ubytujte se u nás a využijte různorodých sportovních aktivit, které jsou na dosah ruky. V létě Acrobat Park nabízí kurt pro plážový volejbal nebo nohejbal s fotbálkem. Celoročně posilovnu a především krásné okolí. Nejbližší lyžařské středisko Skipark Červená Voda je vzdáleno 15 min. autem, nebo můžete využít skibus.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Acrobat Park, o.p.s.
Informace poskytnul: Acrobat Park
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz