TOPlist

Heipark Tošovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál HEIPARK najdete v malé obci Tošovice mezi městy Fulnek a Odry, 38km od Ostravy, 35km od Opavy a 26km od Nového Jičína.
Vybavení a služby
Areál HEIPARK Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin.
Naleznete zde celostátní raritu v podobě uměle vytvořených sjezdovek s vlastními kotvovými vleky - H1, H2, H3 - snowpark (umělé skoky, překážky), H4 s dětskou pomou a dvě dětské sjezdovky s vlastním lanovým vlekem. Novinkou je svah vyhrazený pro sáňkování a bobování s vlastním provazovým vlekem. Samozřejmostí je špičková HEIPARK lyžařská škola a půjčovna lyží.

Areál HEIPARK je vybaven umělým zasněžováním a to kompletní plochy (1,6 km). Zdejší prostředí je určeno nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky a děti.

Další aktivity v HEIPARKU: Bobová dráha (Alpine Coaster) s celoročním provozem, Tubing (jízda na speciálních pneumatikách tvarovaným korytem) s celoročním provozem, víceúčelové hřiště, přírodní koupání s čištěnou vodou, dětské brouzdaliště, plážový volejbal, trampolíny, bungee trampolína, lukostřelba, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, dětské lanové hřiště Jupík, Big Air Bag, běžecké stopy, golfové odpaliště - driving range, putting grenn a chipping green.

Návštěvníkům jsou k dispozici dvě restaurace (hotelová restaurace a restaurace HEIKALKA) a ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu HEIPARK.