TOPlist

Rodinný skiareál Sternstein

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příhraniční Sternstein je útulný rodinný skiareál, který leží hned za hraničním přechodem Studánky ca. 5 min. autem od Vyššího Brodu, 20 min. od Lipenské přehrady a hodinu z Českých Budějovic.
Vybavení a služby
VÝHODNÁ AKCE STERNSTEINU: Sleva 1+1 skipas na celý den zdarma! Jeden platí, druhý lyžuje zdarma po předložení „geniálně výhodného turistického průvodce Šumavou – knížky Grenzgenial“. Knížku Grenzgenial s dalšími výhodami 1+1 zdarma (půjčovny, aquapark, wellness) pořídíte v infocentrech na Lipensku a dalších prodejních místech. Více info o akci 1+1 zdarma zde

Sternstein se stal „tajným tipem českých rodin“ díky příznivým cenám, moderní kabinkové lanovce se 6sedačkou, nepřeplněným sjezdovkám a dětskému parku Elefuntasia s česky hovořícími instruktory lyžování. Tři sportovnější sjezdovky o délce 1550 – 1850 m uspokojí začátečníky i sportovnější lyžaře.

Přímo pod sjezdovkou se nachází horská restaurace s terasou, ve které pracuje česky hovořící personál. Parkování je zdarma přímo u lanovky, kde najdete také lyžařskou půjčovnu.