Skiareál Myšák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice.
Vybavení a služby
Ski areál Myšák nabízí rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem.

Abychom Vám pobyt u nás ve Ski reálu v Karlově co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný karlovský ski servis a půjčovna dětských skútrů.

Lyžařská škola areálu Myšák - Nabízíme výuku lyžování pro děti – ale i dospělé. Lyžovat učíme všechny od začátečníků až po pokročilé lyžaře. Samozřejmě, kromě lyžování učíme i jízdě na snowboardu.

Ski areál Myšák je součástí jednotného odbavovacího systému SKI ARÉNA KARLOV. Proto u nás zakoupené jízdné můžete využít v areálech Ski Karlov, Klobouk a Ski areál Kopřivná