Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Ski areál Kopřivná se nachází v Malé Morávce, nedaleko Karlovy Studánky. GPS 50°1'59.478"N, 17°18'32.372"E

  Vybavení a služby

Středisko nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky, širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, i nově prodlouženou sjezdovku na 1350m. Sjezdovka je po celé délce strojově upravovaná a podle potřeby se také zasněžuje. Nahoru Vás dopraví nová komfortní 4sedačková lanovka a vlek.

Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem, najdete zde i kvalitní lyžařskou školku se zkušenými profesionálními instruktory, kteří dětem pomohou učinit první správné kroky na lyžích.

Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v ČR, snowtubingovou dráhu a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. V areálu najdete plně vybavenou půjčovnu pro začátečníky i náročné zákazníky a plnohodnotný servis. Přímo na sjezdovce se nachází příjemné vytápěné občerstvení pro 100 lidí, kde si můžete vybrat z denního menu.

Skiareál je součástí SKI JESENÍKY Malá Morávka - Karlov - je možné zakoupit skipasy platné ve střediscích Kopřivná, Myšák, Ski Karlov, Klobouk, Čerťák, Avalanche.

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Jeseníky
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Jeseníky
Stav sněhu v lyžařských střediscích