TOPlist

Ski areál Kopřivná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál Kopřivná se nachází v Malé Morávce, nedaleko Karlovy Studánky. GPS 50°1'59.478"N, 17°18'32.372"E
Vybavení a služby
Středisko nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky, širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, i nově prodlouženou sjezdovku na 1350m. Sjezdovka je po celé délce strojově upravovaná a podle potřeby se také zasněžuje. Nahoru Vás dopraví nová komfortní 4sedačková lanovka a vlek.

Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem, najdete zde i kvalitní lyžařskou školku se zkušenými profesionálními instruktory, kteří dětem pomohou učinit první správné kroky na lyžích.

Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v ČR, snowtubingovou dráhu a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. V areálu najdete plně vybavenou půjčovnu pro začátečníky i náročné zákazníky a plnohodnotný servis. Přímo na sjezdovce se nachází příjemné vytápěné občerstvení pro 100 lidí, kde si můžete vybrat z denního menu.

Skiareál je součástí SKI JESENÍKY Malá Morávka - Karlov - je možné zakoupit skipasy platné ve střediscích Kopřivná, Myšák, Ski Karlov, Klobouk, Čerťák, Avalanche.