Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Skiareál se nachází v obci Velké Karlovice – Léskové. Skibus Razula - čtvrtým rokem bude dopravovat lyžaře do Velkých Karlovic skibus Razula. Na trase Kroměříž - Zlín - Vsetín - Velké Karlovice bude jezdit každý víkend. Cestujícím, kteří předloží jízdenku z úseku Kroměříž - Zlín - Vizovice - Vsetín - Karolinka do Velkých Karlovic, bude ve Ski areálu Razula výše jednosměrného jízdného odpočteno z celodenní permanentky, v případě využití vleku u hotelu Horal bude při zakoupení celodenní permanentky odpočteno 50% z ceny jednosměrného jízdného.

  Vybavení a služby

Ski areál Razula představuje celkem čtyři sjezdovky – Razula, Horal, Galik, Lanterna. Sjezdovky Razula a Horal jsou uměle zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny. Celková délka tratí je 2 kilometry.

Skipas Razula platný na 4 vleky

Nová široká sjezdovka Razula

GoGEN snowpark s řadou skoků a překážek nejen pro snowboardisty.

Opravna a půjčovna lyží - nová kvalitní opravna a půjčovna lyží. Profesionální stroje, široký výběr lyží a běžeckého vybavení. Vyškolený personál.

Lyžařská škola Horal - Nové zázemí vybudované pod hotelem Horal pro lyžařskou školu. Každý den budou k dispozici kvalitní instruktoři pro Vás, Vaše děti nebo výuku snowboardingu. Můžete si domluvit individuální hodiny i se přidat ke skupinové výuce, nově rodinná výuka - tel. 720 455 164.

Víkendové akce - Na zimní víkendy jsou pro zpestření lyžování připraveny zajímavé akce. Můžete si vyzkoušet testované lyže nebo si dát míchané drinky či grilované speciality.

Snowtubing na svahu u hotelu Horal - Sjíždění zasněženého svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Na kopec vyjedete ve člunu taženého lyžařským vlekem. Délka tratě 250 m. Jste zváni na romantické večerní ježdění ve člunech...

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Beskydy
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Beskydy
Stav sněhu v lyžařských střediscích