PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Skiareál Razula

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skiareál se nachází v obci Velké Karlovice – Léskové. Skibus Razula - čtvrtým rokem bude dopravovat lyžaře do Velkých Karlovic skibus Razula. Na trase Kroměříž - Zlín - Vsetín - Velké Karlovice bude jezdit každý víkend. Cestujícím, kteří předloží jízdenku z úseku Kroměříž - Zlín - Vizovice - Vsetín - Karolinka do Velkých Karlovic, bude ve Ski areálu Razula výše jednosměrného jízdného odpočteno z celodenní permanentky, v případě využití vleku u hotelu Horal bude při zakoupení celodenní permanentky odpočteno 50% z ceny jednosměrného jízdného.
Vybavení a služby
Ski areál Razula představuje celkem čtyři sjezdovky – Razula, Horal, Galik, Lanterna. Sjezdovky Razula a Horal jsou uměle zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny. Celková délka tratí je 2 kilometry.

Skipas Razula platný na 4 vleky

Nová široká sjezdovka Razula

GoGEN snowpark s řadou skoků a překážek nejen pro snowboardisty.

Opravna a půjčovna lyží - nová kvalitní opravna a půjčovna lyží. Profesionální stroje, široký výběr lyží a běžeckého vybavení. Vyškolený personál.

Lyžařská škola Horal - Nové zázemí vybudované pod hotelem Horal pro lyžařskou školu. Každý den budou k dispozici kvalitní instruktoři pro Vás, Vaše děti nebo výuku snowboardingu. Můžete si domluvit individuální hodiny i se přidat ke skupinové výuce, nově rodinná výuka - tel. 720 455 164.

Víkendové akce - Na zimní víkendy jsou pro zpestření lyžování připraveny zajímavé akce. Můžete si vyzkoušet testované lyže nebo si dát míchané drinky či grilované speciality.

Snowtubing na svahu u hotelu Horal - Sjíždění zasněženého svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Na kopec vyjedete ve člunu taženého lyžařským vlekem. Délka tratě 250 m. Jste zváni na romantické večerní ježdění ve člunech...