Skiareál Jedlová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál Jedlová představuje nejlepší možnost lyžování a snowboardingu v Lužických horách. Vrcholek areálu se nachází ve výšce 774m nad mořem.
Vybavení a služby
Areál je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak i pro zkušené lyžaře, vybrat si můžete sjezdovku dle obtížnosti - modrá červená nebo černá. K dispozici máme 1200 m dlouhý vlek a 2 dětské vleky. Parkoviště je zdarma cca 700 m od nástupu na vlek, z parkoviště vás odveze náš skibus až ke sjezdovce. Večerní lyžování - vychutnejte si pohodu při večerním lyžování na výborně osvětlené modré sjezdovce. Lyžařská školička - vyučujeme jak lyžování tak snowboarding, nutná předchozí objednávka. Půjčovna lyží - pro ty co nemají lyže s sebou zde máme půjčovnu, kterou postupně dovybavujeme. Snowpark - vyzkoušejte si řadu různě náročných překážek a skoků v našem snowparku. Jízda na banánu - když nemůžeme jezdit na moři, tak jezdíme na sněhu, parádní zábava pro 5 lidí na banánu taženém skútrem - pouze na objednávku. Obří houpačka - v provozu i v zimě, výborný adrenalinový zážitek u spodní stanice vleku pro jednu nebo dvě osoby, prožijte volný pád, přetížení i stav beztíže během pár vteřin! Občerstvení - samozřejmostí je dobré zázemí s terasou. V současné době vyřizujeme potřebná povolení k zahájení výstavby zásobních nádrží na vodu pro zasněžování a povolení pro stavbu nového vleku.
Rekreace a služby v okolí
Areał narciarski Jedlowa jest dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i dla doświadczonych narciarzy, można wybrać stoki rożnej trudności - niebieski, czerwony lub czarny. Mamy 1200m długi wyciąg narciarski, 2 wyciągi dla dzieci. Bezpłatny parking jest około 700m od początku do wyciągu, możliwość korzystania z naszego autobusu na stoki. Narciarstwo wieczórowe - dobrze oświetlony niebieski stok. Szkoła narciarska, wypożyczalnia nart. Snowpark, jazda na bananie za skuterom, Giant Swing. Możliwość wyżywienie.