Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Ski areál Jedlová představuje nejlepší možnost lyžování a snowboardingu v Lužických horách. Vrcholek areálu se nachází ve výšce 774m nad mořem.

  Vybavení a služby

Areál je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak i pro zkušené lyžaře, vybrat si můžete sjezdovku dle obtížnosti - modrá červená nebo černá. K dispozici máme 1200 m dlouhý vlek a 2 dětské vleky. Parkoviště je zdarma cca 700 m od nástupu na vlek, z parkoviště vás odveze náš skibus až ke sjezdovce. Večerní lyžování - vychutnejte si pohodu při večerním lyžování na výborně osvětlené modré sjezdovce. Lyžařská školička - vyučujeme jak lyžování tak snowboarding, nutná předchozí objednávka. Půjčovna lyží - pro ty co nemají lyže s sebou zde máme půjčovnu, kterou postupně dovybavujeme. Snowpark - vyzkoušejte si řadu různě náročných překážek a skoků v našem snowparku. Jízda na banánu - když nemůžeme jezdit na moři, tak jezdíme na sněhu, parádní zábava pro 5 lidí na banánu taženém skútrem - pouze na objednávku. Obří houpačka - v provozu i v zimě, výborný adrenalinový zážitek u spodní stanice vleku pro jednu nebo dvě osoby, prožijte volný pád, přetížení i stav beztíže během pár vteřin! Občerstvení - samozřejmostí je dobré zázemí s terasou. V současné době vyřizujeme potřebná povolení k zahájení výstavby zásobních nádrží na vodu pro zasněžování a povolení pro stavbu nového vleku.

  Rekreace a služby v okolí

Areał narciarski Jedlowa jest dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i dla doświadczonych narciarzy, można wybrać stoki rożnej trudności - niebieski, czerwony lub czarny. Mamy 1200m długi wyciąg narciarski, 2 wyciągi dla dzieci. Bezpłatny parking jest około 700m od początku do wyciągu, możliwość korzystania z naszego autobusu na stoki. Narciarstwo wieczórowe - dobrze oświetlony niebieski stok. Szkoła narciarska, wypożyczalnia nart. Snowpark, jazda na bananie za skuterom, Giant Swing. Możliwość wyżywienie.

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Lužické hory
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Lužické hory
Stav sněhu v lyžařských střediscích