PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Skiareály » Běžecký areál Polevsko

Běžecký areál Polevsko

Místo: 
Polevsko
Adresa: 
SKI Polevsko, oddíl běhu na lyžích, Polevsko 152, 471 16 Polevsko
Telefon: 
+420- 604 375 303
Web adresa:
www.ceskehory.cz/skipolevsko www.skipolevsko.estranky.cz

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500-626 m.

Běžecký areál Polevsko se nachází na Novoborsku. Nabízí tratě položené v nadmořské výšce 500 - 626 m.n.m., které vedou převážně po úzkých cestách a nabízejí krásný výhled do okolní krajiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost areálu?

Běžecký areál Polevsko se nachází na Novoborsku, v okolí obcí Polevsko, Kytlice, Svor, Kamenický Šenov - Prácheň a Prysk jsou v zimním období udržovány tratě pro běžecké lyžování. Tratě se nacházejí v nadmořské výšce 500 - 626 m.n.m na hranici českolipského a děčínského okresu v krásné přírodě Lužických hor. Při dobrém počasí je možné vychutnat nádherné výhledy na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zimní běžecké tratě vedou převážně po úzkých lesních cestách, místy po loukách s členitým terénem. Proto jsou trasy určeny především pro lyžování klasickou technikou. Při dostatečné sněhové pokrývce budeme ve spoluprácu s TJ Stadion Nový Bor, provozovatelem vleku, upravovat čtyřkilometrový okruh pro bruslení. V blízkosti se nachází vlek a sjezdovka Polevsko: www.arealpolevsko.cz.

Jaké jsou ceny pro sezónu 2023/2024?

Aktuální ceník skipasů pro tuto sezónu naleznete ZDE >>

Jaká je provozní doba areálu?

---

Jaké jsou běžecké tratě v okolí?

Areál nabízí běžecké převážně úzké běžecké tratě pro klasický styl. Při vhodných sněhových podmínkách je upravován také čtyřkilometrový okruh pro bruslení. K dispozici je celkem 5 okruhů.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: SKI Polevsko, oddíl běhu na ly