PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

X-Park Františkov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Františkov leží na vedlejším severojižním tahu spojujícím města Hanušovice a Jeseník. Do Hanušovic lze dojet od Šumperka, Svitav nebo Ústí nad Orlicí. V Hanušovicích je třeba odbočit na Jindřichov (Brannou, Jeseník). Za obcí Jindřichov jeďte stále po hlavní (E369) podél říčky Branná a železniční trati. Před železničním přejezdem je odbočka doprava do Františkova, na které byste měli vidět náš reklamní poutač! Bezplatné parkoviště je 50m pod spodní stanicí vleku.
Vybavení a služby
Nový lyžařský areál Vás zve na příjemné lyžování v klidném prostředí. Nabízíme nejen skvělé lyžařské podmínky, ale i zázemí pro své návštěvníky. X-park Františkov skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová.

Ideální terén a zázemí pro rodiny s dětmi - dvojkotva s bubínkem a dětský vlek nekonečné lano s pevnými kotvičkami – 2 sjezdovky - 500 m a 600 m - jsou dosněžovány dvěma sněhovými děly Sufag a pravidelně upravovány speciálním strojem na úpravu svahu, osvětlení pro večerní lyžování. Provoz denně 9-19 hodin. Večerní lyžování 16 – 19 hodin. Bezproblémové parkování 50 m od vleku zdarma.

K dispozici občerstvení, bufet, posezení u zastřešeného krbového ohniště, odpočívárna s dětským koutkem a televizí, půjčování skútrů, kluziště, ubytování přímo v areálu. Těšíme se na Vaši návštěvu!