PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Máchovo jezero - Doksy a Klůček

Zdroj KHS v současné době neposkytuje aktuální informace o kvalitě vody tohoto koupaliště
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 23.10.2020
Máchovo jezero je nazýváno jezerem, ale ve skutečnosti se jedná o rybník, který je mimo jiné největším v Libereckém kraji. V dnešní době je využíván hlavně pro rekreaci. Kolem jezera jsou čtyři pláže: hlavní pláž Doksy a Klůček, pláž ve Starých Splavech a pláž Pod Borným.

Obec: 

Provozovatel: Hlavní pláž Doksy a pláž Klůček: REGIO Máchova kraje, a.s., U Jezera č.p. 393, 472 01 Doksy, info@regatamachovojezero.cz, www.regatamachovojezero.cz

Vybavenost: Pláže kolem jezera jsou písčité a travnaté s pozvolným vstupem do vody. Nabízí se tady velké možnosti pro sportovní vyžití - šlapadla, lodičky, kánoe, windsurfing, jachting, vodní lyžování, vodní atrakce, hřiště na nohejbal, plážový volejbal, vodní fotbal, adrenalinové sporty (od skákacího hradu po závěsné trampolíny), tobogán, skluzavka, lezení v korunách stromů (jungle creek), dětský koutek. Samozřejmostí je sociální zázemí, sprchy, převlékárny, občerstvení a restaurace. V příjemném a klidném lesním prostředí najdete kempy. Od května do září brázdí vody Máchova jezera výletní parníky.

Ceník: Vstup na pláže je zpoplatněný. Aktuální ceník naleznete na www.regatamachovojezero.cz

Informace o koupališti - Web: 

Provozovatel pláží - Web: 

Kvalita vody ke koupání v dalších místech oblasti - Web: 

Máchovo jezero - Doksy a KlůčekMáchovo jezero - Doksy a Klůček