Server České hory
Reklama
Alpy - Švýcarsko Alpy - Švýcarsko Alpy - Švýcarsko

Nahrát fotku

Máchovo jezero - Doksy a Klůček

Kvalita vody: zhoršená jakost vody - nevhodná ke koupání pro vnímavé jedince. Zdroj: KHS
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 28.9.2018


Máchovo jezero je nazýváno jezerem, ale ve skutečnosti se jedná o rybník, který je mimo jiné největším v Libereckém kraji. V dnešní době je využíván hlavně pro rekreaci. Kolem jezera jsou čtyři pláže: hlavní pláž Doksy a Klůček, pláž ve Starých Splavech a pláž Pod Borným.
 

Provozovatel:Hlavní pláž Doksy a pláž Klůček: REGIO Máchova kraje, a.s., U Jezera č.p. 393, 472 01 Doksy, info@regatamachovojezero.cz, www.regatamachovojezero.cz
 
Vybavenost:Pláže kolem jezera jsou písčité a travnaté s pozvolným vstupem do vody. Nabízí se tady velké možnosti pro sportovní vyžití - šlapadla, lodičky, kánoe, windsurfing, jachting, vodní lyžování, vodní atrakce, hřiště na nohejbal, plážový volejbal, vodní fotbal, adrenalinové sporty (od skákacího hradu po závěsné trampolíny), tobogán, skluzavka, lezení v korunách stromů (jungle creek), dětský koutek. Samozřejmostí je sociální zázemí, sprchy, převlékárny, občerstvení a restaurace. V příjemném a klidném lesním prostředí najdete kempy. Od května do září brázdí vody Máchova jezera výletní parníky.
 
Ceník:Vstup na pláže je zpoplatněný. Aktuální ceník naleznete na www.regatamachovojezero.cz
 

 
Informace o koupališti - Web: www.mesto-doksy.cz/machovo-jezero-plaz-pod-bornym/d-2019/p1=2482
Provozovatel pláží - Web: www.regatamachovojezero.cz

 


Reklama
Alpy - Švýcarsko Alpy - Švýcarsko Alpy - Švýcarsko

TOPlist