PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Vila Sekvoj

Vila Sekvoj

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 639, 51246 Harrachov
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Vila Sekvoj chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 665 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Jsme rodinný dům, ležící v klidné části malebného městečka Harrachov, při samém vstupu do Anenského údolí. Poskytujeme ubytování ve 4 zcela nově zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích, které mají každý svoje soc.zařízení a Smart TV. Pro všechny dohromady je připraven nový kuch.kout s jídelnou

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Sekvoj je velmi snadno dosažitelná i v zimních měsících, nachází se hned z kraje Harrachova na klidném místě, při samém vstupu do Anenského údolí. Milovníci běžkařské stopy ocení 500m vzdálené “biatlonové kolečko”, které se nachází v lese, v zimních měsících je zde pro vás připravena protažená běžecká stopa, v léťe ideální pro koloběžku, kočárek, kolo... Do... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vila Sekvoj disponuje 4-mi zcela nově zrekonstruovanými pokoji, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem, každý pokoj má vlastní koupelnu s wc a sprchovým koutem, a vlastní Smart TV. Pro všechny pokoje dohromady je pro vás připraven zcela nový kuchyňský kout a jídelna. Součástí je mikrovlnka, lednička s mrazákem, rych.konvice, kávovar, indukční deska, topinkovač a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Prodejna potravin COOP cca 300m, NORMA cca 1km. Lékárna a bankomat v centru (1km). Nejbližší restaurace Pizzeria La Toretta cca 400m, Dřevěnka 300m. Koupaliště Zákoutí 2km. Běžkařské tratě Jakuszyce do 5km. Aquapark Jelení Hora v Polsku 29km. Dále pak: Lesnické muzeum Šindelka, Hornické muzeum, Sklárna, Pivní lázně, lanový park, skokanské můstky, Včelí naučná... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz