Vila Sekvoj

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila Sekvoj je velmi snadno dosažitelná i v zimních měsících, nachází se hned z kraje Harrachova na klidném místě, při samém vstupu do Anenského údolí. Milovníci běžkařské stopy ocení 500m vzdálené “biatlonové kolečko”, které se nachází v lese, v zimních měsících je zde pro vás připravena protažená běžecká stopa, v léťe ideální pro koloběžku, kočárek, kolo... Do centra a k lanovce na Čertovu horu (jezdí celoročně) dojdete Anenským údolím po 1km, skibus staví 150m od našeho objektu a jede až na Rýžoviště, odkud vede též lanovka na Čertovu horu (pouze v zimě). Autobusové nádraží cca 1,5km, vlakové nádraží 2,5km, sklárna a pivovar 1km, Mumlavské vodopády 4km, Bobová dráha 500m, běžkařský areál Jakuszyce do 5km
Vybavení a služby
Vila Sekvoj disponuje 4-mi zcela nově zrekonstruovanými pokoji, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem, každý pokoj má vlastní koupelnu s wc a sprchovým koutem, a vlastní Smart TV. Pro všechny pokoje dohromady je pro vás připraven zcela nový kuchyňský kout a jídelna. Součástí je mikrovlnka, lednička s mrazákem, rych.konvice, kávovar, indukční deska, topinkovač a veškeré kuch.vybavení, v jídelně se nachází velká Smart TV. V suterénu najdou naši nejmenší hosté velkou prostornou hernu vybavenou kobercem a spoustou hraček, dále pak pro chvíle odpočinku jsou zde pro vás šipky, profi fotbálek a zcela nová sauna, vše je zahrnuto v ceně. Taktéž dětské jídelní židličky, cestovní postýlky včetně povlečení, vanička, nočník, wc prkýnko, stupínek. V celém objektu je připojení na wifi, které je stejně jako parkovné, náklady na vodu, elektřinu a plyn zahrnuto v ceně. Venku na zahradě najdete dřevěné posezení, gril, ohniště, trampolínu a dětské hřiště včetně houpačky, skluzavky a pískoviště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Prodejna potravin COOP cca 300m, NORMA cca 1km. Lékárna a bankomat v centru (1km). Nejbližší restaurace Pizzeria La Toretta cca 400m, Dřevěnka 300m. Koupaliště Zákoutí 2km. Běžkařské tratě Jakuszyce do 5km. Aquapark Jelení Hora v Polsku 29km. Dále pak: Lesnické muzeum Šindelka, Hornické muzeum, Sklárna, Pivní lázně, lanový park, skokanské můstky, Včelí naučná stezka, Bowling club Harrachov, Golf club Harrachov, minigolf, dětský lyž.vlek (550m), dětská hřiště
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz