PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Prácheň » Venkovské apartmá Tiché pastviny

Venkovské apartmá Tiché pastviny

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kamenický Šenov, Prácheň
Adresa: 
Prácheň 101, 471 14 Kamenický Šenov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/tichepastviny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Ubytování ve dvou apartmánech v obci Prácheň, jen pár kroků od přírodní památky Panská skála (Varhany), známé z pohádky Pyšná princezna.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Kamenický Šenov, jehož součástí je i Prácheň, je proslulé sklářské město, položené v překrásné kopcovité krajině na pomezí Lužických hor a Českého středohoří.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pro ubytování 2-10 hostů jsou k dispozici 2 apartmány.

• V šestilůžkovém apartmánu jsou dvě ložnice s manželskými dvojlůžky. V obývacím pokoji jsou dvě samostatná lůžka a prostor pro společné posezení všech hostů. Děti najdou na poličkách knížky a hračky a je zde také možnost připojení externího disku nebo USB flash k TV, vozíte li si pohádky a filmy... TV... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přírodní památka Panská skála (Varhany), známá z pohádky Pyšná princezna, je vzdálená opravdu jen pár kroků. Vycházka na "Panskou" nejen při západu slunce nabízí úžasný výhled a možnost pořídit spoustu krásných snímků doslova v každou roční dobu. Na přilehlém parkovišti je v letních měsících k provozu stánek s občerstvením a kiosek se zmrzlinou. V průběhu roku se zde... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Klára Čermák
Informace poskytnul: Klára Čermák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz