Václavíkova Studánka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Helena Zemanová, Horní Polubný 89
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 102 612
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vaclavikovastudanka.cz
www.ceskehory.cz/vaclavikovastudanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na cestě z Horního Polubného do osady Jizerka nad Václavíkovou Studánkou u vojenského bunkru. Vlakem: zastávka Kořenov, pěšky cca 2km. Busem: zastávka Horní Polubný, nebo Příchovice, pěšky cca 2,5km. Po předchozí dohodě možnost odvozu. Vlastní parkoviště. Lyžařská a cyklistická magistrála vede kolem chaty.

Vybavení a služby

Ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích formou polopenze, domácí kuchyně i pro vegetariány. Společné WC na chodbě na každém patře. Centrální vytápění, společenská místnost s barem, TV a krbem.

Rekreace a služby v okolí

Lyžařská a cyklistická magistrála kolem chaty. Osada Jizerka do 2km, ostatní výlety v tipech na www stránkách.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Zemanová
Informace poskytnul: Vašek Brtník Záhora
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz