Usedlost pod javorem

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Řásná u Telče
Adresa: 
Řásná 82
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 040 163
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
podjavorem.eu
www.ceskehory.cz/podjavorem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 625 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Telč počasí Telč

Rekonstruovaná zemědělská usedlost s uzavřenou zahradou, hřištěm, ohništěm, venkovním posezením, parkovištěm. 1x 5 lůžk.apartmán s kuchyní, jídelnou i soc.vyb., 1x 4 lůžk.pokoj se soc.vyb., 2x 2 lůžk.pokoj se spol.soc.vyb. a spol.kuchyní s jídelnou. V blízkosti obchod, restaurace, koupání, běžky


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Střed obce Řásná, objekt umístěn v rozlehlé oplocené zahradě. Vzdálenost od D1 35km (sjezd Jihlava), Telč 7km, Jindřichův Hradec 35km, Třebíč 35km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rekonstruovaná zemědělská. 1x 5-lůžkový apartmán s kuchyní, jídelnou i sociálním zařízením, 1x 4-lůžkový pokoj se sociálním zařízením, 2x 2-lůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a společnou kuchyní s jídelnou. U pokojů vlastní sociální zařízení, plně vybavené kuchyně (nádobí, varné konvice, mikrovlnky, sporáky). TV v jidelnách, sportovní vybavení (míče, síť,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LÉTO: koupání v čistém lesním rybníku, turistika a cykloturistika, golf(2km), tenis, sběr hub a lesních plodů, historické památky (Telč, Třebíč, Jihlava, Slavonice, Jindřichův Hradec). ZIMA: 50km upravených stop, lyžařský vlek (400m) v Mrákotíně (3km) a na Čeřínku(750m, 25km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Petr Přibyl
Informace poskytnul: Petr Přibyl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz