TOPlist

Unicamp Nové Mlýny

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Nové Mlýny
Adresa: 
Unicamp s.r.o., 691 04 Přítluky 152
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-519 351 226, 519 349 312, 606052144
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.unicamp.cz
www.ceskehory.cz/unicamp
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 134 lůžek

wi-fi Internet

Je možný

počasí Nové Mlýny počasí Nové Mlýny

Nachází se na levém břehu třetí nádrže vodního díla Nové Mlýny. Chatky jsou situovány ve svahu nad jezerem s neopakovatelným výhledem na pálavské vrchy, mezi obcemi Šakvice a Nové Mlýny. Kemp je pro svou polohu ideálním východiskem pro poznávání okolní krajiny a zajímavostí jižní Moravy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachází se přímo hrázi u jezera na poslední třetí Novomlýnské nádrži pod Pálavou. Naproti vesnic Pavlov a Milovice. Příjezd je možný buďto od Brna (35km) po dálnici směr Bratislava, sjezd Hustopeče, potom (7km) směr Šakvice, za Šakvicemi najet na hráz směr Nové Mlýny. Druhá varianta od Brna je obdobná. Od Hustopeč sjet (10km) na obec Zaječí a dále pokračovat směr... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v dřevěných chatkách. Chatky jsou rozděleny do kategorií A+, A, B, C , všechny jsou pro 4 osoby (4 postele), rozdíl je v cenách a ve vybavení. Více podrobností o vybavení a ceny pronájmu najdete na www.unicamp.cz. Přímo u kempu je písčito-travnatá pláž s kamenitým vstupem do vody a 200 m od kempu je písčitá pláž. Sociální zařízení - umývárna, oddělená WC, sprchy, teplá voda, pitná voda.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lékař 10km, Fitness centrum 10km, Rehabilitace 10km, Solárium 10km, Krytý bazén 10km, Sauna 10km, Benzin. pumpa 4km, Erotické služby 10km, Půjčovna surfů 15km, Autoservis 4km, Autobus. zast. 2km, Směnárna 10km, Žel. stanice 4km, Půjčovna jízdních kol v místě, Nákupní centrum 3km, Rybolov v místě, Restaurace v místě, Koupaliště 10km, Video 4km, Bar 4km, Jízda na koni 10km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: U N I C A M P s.r.o.
Informace poskytnul: Průdková,Homola
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz