Poloha a dosažitelnost

Nachází se přímo hrázi u jezera na poslední třetí Novomlýnské nádrži pod Pálavou. Naproti vesnic Pavlov a Milovice. Příjezd je možný buďto od Brna (35km) po dálnici směr Bratislava, sjezd Hustopeče, potom (7km) směr Šakvice, za Šakvicemi najet na hráz směr Nové Mlýny. Druhá varianta od Brna je obdobná. Od Hustopeč sjet (10km) na obec Zaječí a dále pokračovat směr Mikulov, u Nových Mlýnů odbočit doprava na hráz (v protisměru je u cesty cedule) a pokračovat směr Šakvice.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v dřevěných chatkách. Chatky jsou rozděleny do kategorií A+, A, B, C , všechny jsou pro 4 osoby (4 postele), rozdíl je v cenách a ve vybavení. Více podrobností o vybavení a ceny pronájmu najdete na www.unicamp.cz. Přímo u kempu je písčito-travnatá pláž s kamenitým vstupem do vody a 200 m od kempu je písčitá pláž. Sociální zařízení - umývárna, oddělená WC, sprchy, teplá voda, pitná voda.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lékař 10km, Fitness centrum 10km, Rehabilitace 10km, Solárium 10km, Krytý bazén 10km, Sauna 10km, Benzin. pumpa 4km, Erotické služby 10km, Půjčovna surfů 15km, Autoservis 4km, Autobus. zast. 2km, Směnárna 10km, Žel. stanice 4km, Půjčovna jízdních kol v místě, Nákupní centrum 3km, Rybolov v místě, Restaurace v místě, Koupaliště 10km, Video 4km, Bar 4km, Jízda na koni 10km.

Zpět


TOPlist
  Unicamp Nové Mlýny
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Unicamp Nové Mlýny
Ceník ubytování a stravování