TOPlist

Ubytování ve Svratce

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Svratka
Adresa: 
Svratka
Telefon: 
zobrazit telefony
606149985, 723672538
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.svratka.unas.cz
www.ceskehory.cz/padeved
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Svratouch počasí Svratouch

počasí Svratka počasí Svratka

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Obec Svratka se nachází ve vyhledávané lokalitě Žďárské vrchy. Chalupa se nachází u silnice směr Svratouch a opačným směrem Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě.

Vybavení a služby

4 zařízené pokoje, s kapacitou 15 osob (+2 přistýlky), venkovní zastřešené posezení s krbem a grilem, šipky, bazén, trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště. Parkoviště přímo u objektu, k dispozici garáž na kola a lyže. Kompletně zařízená kuchyň (nádobí, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice, sporák, TV,...

Rekreace a služby v okolí

Okolí nabízí spoustu možností sportovního vyžití - turistika, cykloturistika, golf, koupání, sjezdové i běžecké lyžování.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radek a Miluše Padevětovi
Informace poskytnul: Radek Padevět
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz