TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Sedmihorky » Ubytování v ráji - Sedmihorky

Ubytování v ráji - Sedmihorky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Sedmihorky
Adresa: 
Sedmihorky 81, 511 01 Turnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 502 374, 732 502 269
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanivraji.cz
www.ceskehory.cz/ubytovanivraji
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Turnov počasí Turnov

Ubytování v Českém ráji nabízí možnost strávit pohodové dny dovolené v soukromí nových útulných apartmánů, které se nacházejí v obci Sedmihorky u Turnova. Ubytování pro dvojice, rodiny i větší skupiny rekreantů.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány leží v malebné vesničce Sedmihorky, 150m od vlakové zastávky, 100m od autobusu - v létě jezdí též cyklobus. V místě 3 restaurace, bowling, smíšené zboží, cukrárna, Camp Sedmihorky - 10 min, chůze. Město Turnov je vzdálené 4km - zde se nachází nákupní centrum, bankomat, atd. Penzion disponuje parkovací plochou pro osobní vozy pod uzavřením.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tři samostatné apartmány, každý s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Apartmány poskytují ubytování pro 12 osob (1.apartmán 2-4 osoby, 2.apartmán 2-4 osoby, 3.apartmán 2-6 osob). Každý z apartmánů má vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Vytápění přímotopy. OBJEKT JE PLNĚ NOVĚ VYBAVEN. V celém objektu možnost připojení na internet pomocí WIFI. Každý z apartmánů má... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety, atrakce, zábava: bowling 500m, tenisový kurt 2,5km, jízda na koních v obci Hnanice 3km, dětský zábavný areál „Šťastná země“ 2,5km, Babylon - plavecké a zábavní cetrum 28km, tobogán s bazény v Jičíně 20km. • Výlety do okolí: lázně Sedmihorky 1,5km, Hrubá Skála s přilehlým skalním městem 3,5km, skalní hrad Valdštejn 4,5km, hrad Trosky 5km, zámek Sychrov 9km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Palarčíková
Informace poskytnul: Petra Palarčíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz