TOPlist

Ubytování v ráji - Sedmihorky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány leží v malebné vesničce Sedmihorky, 150m od vlakové zastávky, 100m od autobusu - v létě jezdí též cyklobus. V místě 3 restaurace, bowling, smíšené zboží, cukrárna, Camp Sedmihorky - 10 min, chůze. Město Turnov je vzdálené 4km - zde se nachází nákupní centrum, bankomat, atd. Penzion disponuje parkovací plochou pro osobní vozy pod uzavřením.
Vybavení a služby
Tři samostatné apartmány, každý s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Apartmány poskytují ubytování pro 12 osob (1.apartmán 2-4 osoby, 2.apartmán 2-4 osoby, 3.apartmán 2-6 osob). Každý z apartmánů má vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Vytápění přímotopy. OBJEKT JE PLNĚ NOVĚ VYBAVEN. V celém objektu možnost připojení na internet pomocí WIFI. Každý z apartmánů má vlastní LCD televize. Vybavený kuchyňský kout (nádobí - talíře, hrníčky, skleničky, hrnce, příbory, vařič, lednice, mrazák, rychlovarná konvice. Pro malé děti - cestovní postýlka včetně povlečení, jídelní židlička. Úschovna kol s uzamčením. Pro chvíle oddechu a relaxaci slouží zahrada s využitím - venkovní gril s posezením, pingpongový stůl. Pro děti pískoviště, houpačky, posezení, dětský domeček s klouzačkou, trampolína.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava: bowling 500m, tenisový kurt 2,5km, jízda na koních v obci Hnanice 3km, dětský zábavný areál „Šťastná země“ 2,5km, Babylon - plavecké a zábavní cetrum 28km, tobogán s bazény v Jičíně 20km. • Výlety do okolí: lázně Sedmihorky 1,5km, Hrubá Skála s přilehlým skalním městem 3,5km, skalní hrad Valdštejn 4,5km, hrad Trosky 5km, zámek Sychrov 9km, Kozákov 10km, Prachovské Skály 15km, hrad Kost 20km. • Možnosti koupání: přehrada Mšeno, rybník Bažantník, koupaliště Sedmihorky, Roudenský rybník, koupaliště Bělá u Turnova, koupaliště Kacanovy, aquapark Turnov, rybník Věžák, Malý a Velký písečák, koupaliště Chuchelna, Malá Skála - Žlutá plovárna, koupaliště Mladějov, koupaliště Sobotka, rybník Žabakor, Komárovský rybník. • Blízká lyžařská střediska: Turnov - Struhy, Kozákov, Koberovy - Hamštejn, Líšný, Nad Nádražím - Semily, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou.
Poskytujeme ubytování také u Kozákova www.ceskehory.cz/chalupakozakov
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz