České hory » Šumava » Ubytování » Nezdice na Šumavě » Ubytování u Ziků

Ubytování u Ziků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nezdice na Šumavě
Adresa: 
Nezdice na Šumavě 176, 342 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 433 194
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/uziku-nezdice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kašperské Hory počasí Kašperské Hory

počasí Javorník počasí Javorník

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmán až pro 8 osob se nachází v krásném šumavském prostředí obce Nezdice na Šumavě, pod hradem Kašperk, 100m od koupaliště, v sousedství lesů, turistických stezek, v zimě 350m od lyžařskýho vleku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází na začátku obce v 1.patře rodinného domu hned vedle přírodního koupaliště. Dominantou kraje je hrad Kašperk a kopec Ždáňov. Poloha obce je ideální pro podnikání výletů po celé Šumavě. Javorník - rozhledna. Zadov - nejen lyžařské centrum, rozhledna. Nové Hutě - pláně. Kvilda - Horská Kvilda. Modrava - Srní. Prášily - jezero, Poledník. Čeňkova pila -... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v soukromí - apartmán poskytuje 2x 2 lůžkový pokoj, obývací pokoj s možností rozkládacího ležení 2x lůžko, možnost 2x přistýlka, koupelna s vanou a samostatné WC, vybavená kuchyň a terasa s posezením. Parkování na soukromém pozemku, velká zahrada s ohništěm a posezením.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci Nezdice najdete poštu, obchod, hospůdku, koupaliště, v zimním období lyžařský areál Ski Nezdice a nedaleko Ski Kašperky 5km, Ski Zadov 18km, Nové Hutě 20km, Ski Kvilda 21km, Ski Železná Ruda Špičák 25km, Ski Velký Javor (Německo) 28km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miroslava Ziková
Informace poskytnul: Miroslava Ziková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz